| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, piros |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 3923301000 |
| Anyag | Alumínium |
| Emblémázási módok | Szitanyomás, Kraft papírdoboz, Kraft papírgyűrű, Papírdoboz, Papírgyűrű |
| Méret | 115×265 mm |
| Termék tömege | 26 g |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Igen |
Carabol összecsukható RPET kulacs
Összecsukható RPET sportkulacs ivófedéllel és alumínium karabinerrel, 500 ml. BPA-mentes. Nem alkalmas szénsavas italok tárolására.
Alapár: 450 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800231
Kategóriák: Étel & Ital, Írószerek, Környezetbarát, Kulacsok, Műanyag kulacsok
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Szitanyomás (S1) | 1 | 50x100 mm |
![]() | II. Hátulja | Szitanyomás (S1) | 1 | 50x100 mm |
| III. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 310x349 mm | |
| IV. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 310x349 mm | |
| V. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 321x270 mm | |
| VI. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 321x270 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800231-01 (fehér) | 7394 db |
![]() | AP800231-05 (piros) | 355 db |
![]() | AP800231-06 (kék) | 8816 db |
![]() | AP800231-07 (zöld) | 426 db |
![]() | AP800231-10 (fekete) | 4741 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 58 x 44 x 57.5 cm |
| Térfogat | 0.14674 m3 |
| Nettó súly | 13 kg |
| Bruttó súly | 15 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425927051 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
13 - lila
25 - pink
71 - lime zöld
Swell golyóstoll
85 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 274 Ft |
| 200 db x | 231 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Corpy egyediesíthető tolltartó
3175 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2304 Ft |
| 100 db x | 2057 Ft |
| 150 db x | 1996 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Calippo szövegkiemelő
207 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 358 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése







