| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, piros, szürke, ezüst |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9617000000 |
| Anyag | Bambusz |
| Kapacitás | 500 ml |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Gravírozás, Körszita, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, egyedi ár, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, egyedi ár, Rotációs UV LED – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, Rotációs UV nyomtatás |
| Méret | ø70×220 mm |
| Termék tömege | 262.5 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hideg hőszigetelési idő | 12 óra |
| Hőszigetelés típusa | Vákuum hőszigetelés |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Szivárgásmentes |
| Meleg hőszigetelési idő | 8 óra |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Nem |
20x gravírozott Renaslu termosz egyedi emblémával és felirattal
Duplafalú, újrahasznosított rozsdamentes acél termosz hordozható bambusz fedéllel. 500 ml.
Alapár: 74420 Ft + áfa
Cikkszám:
AP808118-TSZ
Kategóriák: Étel & Ital, Hőtartó kulacsok és termoszok, Írószerek, Környezetbarát, Kulacsok, NÉPSZERŰ
Címke: népszerű
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 28x100 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 30x60 mm | ||
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 28x100 mm | ||
![]() | II. Kupak | Gravírozás (E3) | 0 | ø45 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | ø45 mm | ||
![]() | III. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 110x100 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 210x100 mm | ||
| Körszita (RS2) | 1 | 200x120 mm | ||
| Rotációs UV nyomtatás (RUV) | Full Color | 210x140 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 110x100 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 210x100 mm | ||
| Rotációs UV LED - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NRUV) | Full Color | 210x140 mm | ||
![]() | IV. Bambusz rész | Epoxy matrica (DO4) | Full Color | ø49 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP808118-01-1-TSZ (fehér) | db |
![]() | AP808118-05-1-TSZ (piros) | db |
![]() | AP808118-06-1-TSZ (kék) | db |
![]() | AP808118-07-1-TSZ (zöld) | db |
![]() | AP808118-10-1-TSZ (fekete) | db |
![]() | AP808118-21-1-TSZ (ezüst) | db |
![]() | AP808118-80-1-TSZ (sötétszürke) | db |
![]() | AP808118-VE-1 (Vegyes színek) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 40 db |
| Export karton dimenziók | 39.5 x 32 x 49.5 cm |
| Térfogat | 0.06257 m3 |
| Nettó súly | 10.5 kg |
| Bruttó súly | 12.5 kg |
| EAN kód | 5996425814979 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Todox érintőképernyős golyóstoll
148 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 346 Ft |
| 200 db x | 298 Ft |
| 300 db x | 274 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Yein golyóstoll
101 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 290 Ft |
| 200 db x | 239 Ft |
| 300 db x | 214 Ft |
02 - sárga ezüst
03 - narancssárga ezüst
05 - piros ezüst
06 - kék ezüst
07 - zöld ezüst
10 - fekete ezüst
Lumpy golyóstoll
85 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 274 Ft |
| 200 db x | 231 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Suppy egyediesíthető tolltartó
2956 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 1951 Ft |
| 200 db x | 1818 Ft |
| 300 db x | 1744 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése












