| Szín | zöld |
|---|---|
| Anyag | Papír |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 4823908580 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, Vinyl matrica, Inkjet feülnyomás, Kraft papírdoboz, Papírdoboz |
| Méret | 31×200×14 mm |
| Termék tömege | 16.8 g |
BamStraw szívószál szett
10 darabos papír szívószál szett bambusz mintával. Kraft papír dobozban szállítjuk.
Alapár: 99 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800427
Kategóriák: Étel & Ital, Konyhai kiegészítők, Konyhai kiegészítők & evőeszközök, Környezetbarát, Szívószálak
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Doboz | Inkjet feülnyomás (OP) | Full Color | 180x28 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 60x25 mm | ||
| Vinyl matrica (VS) | Full Color | 80x28 mm | ||
![]() | II. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB1) | Full Color | 99x244 mm |
![]() | III. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK1) | Full Color | 99x244 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800427-07 (zöld) | 23821 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 42.5 x 34.5 x 37 cm |
| Térfogat | 0.05425 m3 |
| Nettó súly | 8.4 kg |
| Bruttó súly | 9.4 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425334521 |
Kapcsolódó termékek
00 - bézs
06A - sötét kék
08 - bordó
10 - fekete
Mosel ajándéktáska borhoz
101 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 501 Ft |
| 200 db x | 442 Ft |
| 300 db x | 373 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
Brew pohár alátét
344 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 419 Ft |
| 200 db x | 307 Ft |
| 300 db x | 291 Ft |
01T - átlátszó
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Combler pohár
1695 Ft – 1970 FtÁrtartomány: 1695 Ft - 1970 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2354 Ft |
| 50 db x | 1838 Ft |
| 100 db x | 1503 Ft |
Gouda sajtkés szett
3390 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3258 Ft |
| 50 db x | 2675 Ft |
| 100 db x | 2404 Ft |
01 - fehér
MultiColour Mini bögre
991 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 1863 Ft |
| 50 db x | 1560 Ft |
| 100 db x | 1277 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




