| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Fa |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4421999999 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø45×5 mm, 35×53×5 mm, 45×45×5 mm |
| Termék tömege | 2 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 200 |
Woofri hűtőmágnes
Egyedi laminált nyírfa hűtőmágnes, teljes felületű full colour nyomtatással. Az ár tartalmazza az UV LED nyomtatást. Minimális rendelési mennyiség: 200 db.
Alapár: 350 Ft + áfa
Cikkszám:
AP718381
Kategóriák: Étel & Ital, Hűtőmágnesek, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-UV) | Full Color | 53x35 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP718381-A (natúr) | db |
![]() | AP718381-B (natúr) | db |
![]() | AP718381-C (natúr) | db |
![]() | AP718381-D (natúr) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 25 x 10 cm |
| Térfogat | 0.00875 m3 |
| Nettó súly | 1 kg |
| Bruttó súly | 2 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425340683 |
Kapcsolódó termékek
00 - bézs
06A - sötét kék
08 - bordó
10 - fekete
Mosel ajándéktáska borhoz
101 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 501 Ft |
| 200 db x | 442 Ft |
| 300 db x | 373 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Crocker szakács sapka
1324 Ft – 1694 FtÁrtartomány: 1324 Ft - 1694 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2449 Ft |
| 50 db x | 1876 Ft |
| 100 db x | 1553 Ft |
01T - átlátszó
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Combler pohár
1695 Ft – 1970 FtÁrtartomány: 1695 Ft - 1970 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2354 Ft |
| 50 db x | 1838 Ft |
| 100 db x | 1503 Ft |
02 - sárga ezüst
05 - piros ezüst
06 - kék ezüst
07 - zöld ezüst
10 - fekete ezüst
21 - ezüst
Cadisha rozsdamentes acél bögre
1430 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2111 Ft |
| 50 db x | 1513 Ft |
| 100 db x | 1291 Ft |
Brew pohár alátét
344 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 419 Ft |
| 200 db x | 307 Ft |
| 300 db x | 291 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





