| Szín | többszínű |
|---|---|
| Anyag | Mágnes |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 8505199089 |
| Emblémázási módok | Digitális papír betét, Papírbetét vagy digitális nyomtatás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár |
| Méret | Max. 25 cm² |
| Termék tömege | 1 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
Fridgy egyedi hűtőmágnes
Egyedi gyártású, tetszőleges formájú, digitálisan nyomtatott hűtőmágnes. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 371 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718004
Kategóriák: Étel & Ital, Hűtőmágnesek
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-DG) | Full Color | 50x50 mm |
| Digitális papír betét - Egyedi neves nyomtatás (FP-NDG) | Full Color | 50x50 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 1000 db |
| Export karton dimenziók | 30 x 15 x 20 cm |
| Térfogat | 0.009 m3 |
| Nettó súly | 1 kg |
| Bruttó súly | 2 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425027164 |
Kapcsolódó termékek
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
Yolen gyerek kötény
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1175 Ft |
| 100 db x | 970 Ft |
| 200 db x | 827 Ft |
01 - natúr fehér
10 - natúr fekete
Temaki evőpálca
297 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 548 Ft |
| 200 db x | 501 Ft |
| 300 db x | 418 Ft |
00 - bézs
06A - sötét kék
08 - bordó
10 - fekete
Mosel ajándéktáska borhoz
101 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 501 Ft |
| 200 db x | 442 Ft |
| 300 db x | 373 Ft |
02 - sárga ezüst
05 - piros ezüst
06 - kék ezüst
07 - zöld ezüst
10 - fekete ezüst
21 - ezüst
Cadisha rozsdamentes acél bögre
1430 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2111 Ft |
| 50 db x | 1513 Ft |
| 100 db x | 1291 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

