| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Műanyag (PP) |
| Kapacitás | 700 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 3924100090 |
| Emblémázási módok | Szitanyomás, Tamponnyomás, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz |
| Méret | 165×112×50 mm |
| Termék tömege | 190 g |
| Mikrohullámú sütő álló | Igen |
| Mosogatógép álló | Igen |
Adobo ételdoboz
PP műanyag uzsonnás doboz evőeszköz készlettel (kés és villa), rugalmas pánttal, 700 ml.
Alapár: 1483 Ft + áfa
Cikkszám:
AP722190
Kategóriák: Ebéddobozok & Tárolók, Étel & Ital
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P2) | 4 | 50x30 mm |
![]() | II. Hátulja | Tamponnyomás (P2) | 4 | 50x30 mm |
![]() | III. Jobb oldal | Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm |
![]() | IV. Bal oldal | Tamponnyomás (P2) | 4 | 60x30 mm |
![]() | V. Teteje - bal oldal | Tamponnyomás (P2) | 4 | 30x30 mm |
| Szitanyomás (S2) | 2 | 70x50 mm | ||
![]() | VI. Teteje - jobb oldal | Tamponnyomás (P2) | 4 | 30x30 mm |
| Szitanyomás (S2) | 2 | 70x50 mm | ||
![]() | VII. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB2) | Full Color | 355x303 mm |
![]() | VIII. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK2) | Full Color | 355x303 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP722190-00 (natúr) | 5381 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 57.5 x 27 x 34 cm |
| Térfogat | 0.05279 m3 |
| Nettó súly | 9.5 kg |
| Bruttó súly | 11 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425730323 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
Roubi espresso csésze
721 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1073 Ft |
| 100 db x | 788 Ft |
| 200 db x | 691 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Challah edényfogó kesztyű
1165 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1911 Ft |
| 50 db x | 1569 Ft |
| 100 db x | 1273 Ft |
Yolen gyerek kötény
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1175 Ft |
| 100 db x | 970 Ft |
| 200 db x | 827 Ft |
00 - bézs
06A - sötét kék
08 - bordó
10 - fekete
Mosel ajándéktáska borhoz
101 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 501 Ft |
| 200 db x | 442 Ft |
| 300 db x | 373 Ft |
01 - fehér
MultiColour Mini bögre
991 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 1863 Ft |
| 50 db x | 1560 Ft |
| 100 db x | 1277 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése









