| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8205510000 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 82×82 mm |
| Termék tömege | 23.6 g |
Hopfanatic pohár alátét
Műanyag poháralátét, sörnyitóval és csúszásmentes aljjal.
Alapár: 265 Ft + áfa
Cikkszám:
AP864002
Kategóriák: Bor & Koktél kiegészítők, Étel & Ital, Poháralátétek, Üvegnyitók
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P1) | 4 | 70x40 mm |
![]() | II. Teljes felület | UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 82x82 mm |
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 82x82 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP864002-01 (fehér) | 23718 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 45 x 20 x 23 cm |
| Térfogat | 0.0207 m3 |
| Nettó súly | 11.8 kg |
| Bruttó súly | 12.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 125 db |
| EAN kód | 5996425581741 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Mincok séf szett
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1345 Ft |
| 100 db x | 1014 Ft |
| 200 db x | 900 Ft |
01 - fehér
MultiColour Mini bögre
991 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 1863 Ft |
| 50 db x | 1560 Ft |
| 100 db x | 1277 Ft |
01 - többszínű
Wefri mágneses jegyzetlap
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1066 Ft |
| 100 db x | 781 Ft |
| 200 db x | 677 Ft |
00 - bézs
06A - sötét kék
08 - bordó
10 - fekete
Mosel ajándéktáska borhoz
101 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 501 Ft |
| 200 db x | 442 Ft |
| 300 db x | 373 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Nofri jegyzettömb
222 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 391 Ft |
| 200 db x | 345 Ft |
| 300 db x | 249 Ft |
Brew pohár alátét
344 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 419 Ft |
| 200 db x | 307 Ft |
| 300 db x | 291 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



