| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Újrahasznosított PET filc |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 6307909899 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø95×3 mm, 95×95×3 mm |
| Termék tömege | 4 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
| Forma | kör, négyzet |
CreaFelt Drink RPET filc poháralátét, kör
Egyediesíthető, egy oldalon emblémázható, RPET filcből készült poháralátét. Az ár tartalmazza a szublimációs emblémázást. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 317 Ft + áfa
Cikkszám:
AP716505
Kategóriák: Bor & Koktél kiegészítők, Étel & Ital, Környezetbarát, Poháralátétek
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Alátét | (FP-SU) | Full Color | 95x95 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 95x95 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP716505-A (fehér) | db |
![]() | AP716505-B (fehér) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 800 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 28 x 38 cm |
| Térfogat | 0.05107 m3 |
| Nettó súly | 3.2 kg |
| Bruttó súly | 4.2 kg |
| Belső karton mennyiség | 200 db |
| EAN kód | 5996425739913 |
Kapcsolódó termékek
00 - bézs
06A - sötét kék
08 - bordó
10 - fekete
Mosel ajándéktáska borhoz
101 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 501 Ft |
| 200 db x | 442 Ft |
| 300 db x | 373 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol thermo pohár
1801 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2402 Ft |
| 50 db x | 1791 Ft |
| 100 db x | 1539 Ft |
01 - fehér
Minan bögre
1007 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1570 Ft |
| 50 db x | 1308 Ft |
| 100 db x | 1003 Ft |
01 - fehér
MultiColour Mini bögre
991 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 1863 Ft |
| 50 db x | 1560 Ft |
| 100 db x | 1277 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol Plus thermo bögre
1861 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2456 Ft |
| 50 db x | 1836 Ft |
| 100 db x | 1580 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



