| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 3924100090 |
| Anyag | Műanyag |
| Kapacitás | 400 ml |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Körszita, Tamponnyomás, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű |
| Méret | ?85×155 mm |
| Termék tömege | 100 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hideg hőszigetelési idő | 0.5 óra |
| Hőszigetelés típusa | Légszigetelés |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Kiömlés álló |
| Meleg hőszigetelési idő | 0.5 óra |
| Mikrohullámú sütő álló | Nem |
| Mosogatógép álló | Igen |
CreaCup egyediesíthető thermo pohár, pohár
Egyediesíthető, duplafalú, műanyag thermo pohár tetővel és szilikon markolattal, 400 ml. Minimum rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 547 Ft – 1369 FtÁrtartomány: 547 Ft - 1369 Ft + áfa
Cikkszám:
AP892006
Kategóriák: Bögrék, Csészék & Poharak, Étel & Ital, Írószerek, Thermo bögrék és poharak
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
| I. Eleje | Tamponnyomás (P3) | 1 | 25x20 mm | |
![]() | II. Teteje | Epoxy matrica (DO4) | Full Color | ø61 mm |
![]() | III. Palást | Körszita (RS1) | 1 | 200x60 mm |
| IV. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB2) | Full Color | 424x351 mm | |
| V. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK2) | Full Color | 423x351 mm | |
| VI. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS3) | Full Color | 420x135 mm | |
| VII. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK3) | Full Color | 420x135 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP892006-06_B (sötét kék) | 2278 db |
![]() | AP892006-06_C (sötét kék) | 1832 db |
![]() | AP892006-07_A (lime zöld) | 116 db |
![]() | AP892006-07_B (lime zöld) | 1454 db |
![]() | AP892006-07_C (lime zöld) | 1223 db |
![]() | AP892006-10_A (fekete) | 1848 db |
![]() | AP892006-10_B (fekete) | 1592 db |
![]() | AP892006-10_C (fekete) | 1434 db |
![]() | AP892006-01_A (fehér) | 747 db |
![]() | AP892006-01_B (fehér) | 3288 db |
![]() | AP892006-01_C (fehér) | 2420 db |
![]() | AP892006-02_A (sárga) | 0 db |
![]() | AP892006-02_B (sárga) | 867 db |
![]() | AP892006-02_C (sárga) | 969 db |
![]() | AP892006-03_A (narancssárga) | 223 db |
![]() | AP892006-03_B (narancssárga) | 933 db |
![]() | AP892006-03_C (narancssárga) | 2358 db |
![]() | AP892006-05_A (piros) | 657 db |
![]() | AP892006-05_B (piros) | 1490 db |
![]() | AP892006-05_C (piros) | 1862 db |
![]() | AP892006-06_A (sötét kék) | 2911 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 100 db |
| Export karton dimenziók | 46 x 37 x 44 cm |
| Térfogat | 0.07489 m3 |
| Nettó súly | 10 kg |
| Bruttó súly | 11.5 kg |
| EAN kód | 5996425584940 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Corylus jegyzetfüzet
975 Ft – 1233 FtÁrtartomány: 975 Ft - 1233 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1727 Ft |
| 50 db x | 1470 Ft |
| 100 db x | 1147 Ft |
01 - natúr fehér
03 - natúr narancssárga
05 - natúr piros
06 - natúr kék
07 - natúr zöld
10 - natúr fekete
Karta golyóstoll
53 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 242 Ft |
| 200 db x | 199 Ft |
| 300 db x | 174 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Carpenter ceruza
69 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 267 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
07 - zöld
25 - pink
Pollak szövegkiemelő ceruza
111 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 263 Ft |
| 300 db x | 244 Ft |
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése























