| Szín | kék, zöld, piros, natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Kapacitás | 335 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 6912002910 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Kerámia/XP technológia, Körszita, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz |
| Méret | ø92×95 mm |
| Termék tömege | 402.78 g |
| Mikrohullámú sütő álló | Igen - alkatrészek kivételével |
| Mosogatógép álló | Igen - alkatrészek kivételével |
Hemera Plus bögre
Magas minőségű színes kerámia bögre fehér belső résszel, bambusz alátéttel, 335 ml. Kraft papír dobozban szállítjuk.
Alapár: 2067 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800488
Kategóriák: Bögrék, Bögrék, Csészék & Poharak, Étel & Ital, Környezetbarát
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Palást | Kerámia/XP technológia (C3) | 8 | 180x40 mm |
![]() | II. Jobbkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 60x40 mm |
![]() | III. Balkezes | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 60x40 mm |
![]() | IV. Füllel ellentétesen | Kerámia/XP technológia (C2) | 8 | 60x40 mm |
![]() | V. Teteje | Gravírozás (E2) | 0 | ø60 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | ø60 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | ø60 mm | ||
![]() | VI. Körszita füllel ellentétes oldal | Körszita (RS3) | 1 | 134x40 mm |
![]() | VII. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB3) | Full Color | 452x286 mm |
![]() | VIII. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK3) | Full Color | 452x286 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800488-00 (natúr) | 4168 db |
![]() | AP800488-05 (piros) | 3926 db |
![]() | AP800488-06V (világoskék) | 4026 db |
![]() | AP800488-07V (zöld) | 6708 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 36 db |
| Export karton dimenziók | 41 x 35.8 x 31.7 cm |
| Térfogat | 0.04653 m3 |
| Nettó súly | 14.5 kg |
| Bruttó súly | 15.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 200 db |
| EAN kód | 5996425746546 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
Roubi espresso csésze
721 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1073 Ft |
| 100 db x | 788 Ft |
| 200 db x | 691 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Sondix szendvicsdoboz
530 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 853 Ft |
| 100 db x | 699 Ft |
| 200 db x | 580 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Nofri jegyzettömb
222 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 391 Ft |
| 200 db x | 345 Ft |
| 300 db x | 249 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Latto zseblámpa
839 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1361 Ft |
| 50 db x | 1134 Ft |
| 100 db x | 901 Ft |
00 - bézs
06A - sötét kék
08 - bordó
10 - fekete
Mosel ajándéktáska borhoz
101 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 501 Ft |
| 200 db x | 442 Ft |
| 300 db x | 373 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Challah edényfogó kesztyű
1165 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1911 Ft |
| 50 db x | 1569 Ft |
| 100 db x | 1273 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése












