| Szín | fekete, bronz |
|---|---|
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Kapacitás | 330 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9617000000 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Körszita, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír |
| Méret | ø70×158 mm |
| Termék tömege | 220 g |
| Fal típusa | Dupla falú |
| Hideg hőszigetelési idő | 5 óra |
| Hőszigetelés típusa | Légszigetelés |
| Kiömlés álló / Szivárgásmentes | Kiömlés álló |
| Meleg hőszigetelési idő | 5 óra |
Arnoux thermo bögre
Rozsdamentes acélból készült dupla falú thermo bögre műanyag füllel és ivónyílással a tetején, 330 ml. Fekete karton díszdobozban szállítjuk. André Philippe márkatermék.
Alapár: 3443 Ft + áfa
Cikkszám:
AP809520
Kategória: Étel & Ital
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobbkezes | Gravírozás (E3) | 0 | 30x50 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x50 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 25x40 mm | ||
![]() | II. Balkezes | Gravírozás (E3) | 0 | 30x50 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x50 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 25x40 mm | ||
![]() | III. Füllel ellentétesen | Gravírozás (E3) | 0 | 30x50 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 30x50 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 2 | 25x40 mm | ||
![]() | IV. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 110x50 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 180x50 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 110x50 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 180x50 mm | ||
![]() | V. Körszita füllel ellentétes oldal | Körszita (RS3) | 1 | 110x50 mm |
![]() | VI. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB2) | Full Color | 424x356 mm |
![]() | VII. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK2) | Full Color | 424x356 mm |
![]() | VIII. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS4) | Full Color | 169x396 mm |
![]() | IX. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK4) | Full Color | 169x396 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP809520-10 (fekete) | 1860 db |
![]() | AP809520-92 (bronz) | 2389 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 25 db |
| Export karton dimenziók | 49.5 x 49.5 x 19 cm |
| Térfogat | 0.04655 m3 |
| Nettó súly | 5.5 kg |
| Bruttó súly | 6.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 40 db |
| EAN kód | 5996425424185 |
Kapcsolódó termékek
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Caprol thermo pohár
1801 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2402 Ft |
| 50 db x | 1791 Ft |
| 100 db x | 1539 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
21 - ezüst
Bianx kulcstartó
201 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 459 Ft |
| 200 db x | 415 Ft |
| 300 db x | 376 Ft |
01 - többszínű
Wefri mágneses jegyzetlap
795 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1066 Ft |
| 100 db x | 781 Ft |
| 200 db x | 677 Ft |
00 - bézs
06A - sötét kék
08 - bordó
10 - fekete
Mosel ajándéktáska borhoz
101 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 501 Ft |
| 200 db x | 442 Ft |
| 300 db x | 373 Ft |
Yolen gyerek kötény
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1175 Ft |
| 100 db x | 970 Ft |
| 200 db x | 827 Ft |
Gouda sajtkés szett
3390 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3258 Ft |
| 50 db x | 2675 Ft |
| 100 db x | 2404 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése











