| Szín | fehér, szürke |
|---|---|
| Anyag | Non-woven |
| Anyag súly | 180 g/m2 |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 5705003090 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 600×395 mm |
| Termék tömege | 140 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 25 |
Bentry szublimációs fürdőszobaszőnyeg
Flanel felületű szublimációs fürdőszobaszőnyeg egyedi grafikával. Az ár tartalmazza a szublimációs emblémázás költségét. Minimális rendelési mennyiség: 25 db.
Alapár: 2966 Ft + áfa
2400 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP819023
Kategóriák: Fürdőszobai kiegészítők, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 600x400 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 600x400 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP819023 | 2400 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 61 x 41 x 51 cm |
| Térfogat | 0.12755 m3 |
| Nettó súly | 7 kg |
| Bruttó súly | 8 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425094227 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Relief melegítő tasak
360 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 582 Ft |
| 200 db x | 478 Ft |
| 300 db x | 412 Ft |
Carrypill kulcstartós gyógyszertároló
583 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 921 Ft |
| 100 db x | 797 Ft |
| 200 db x | 671 Ft |
01 - fehér
Subowel S szublimációs törölköző
1896 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 2060 Ft |
| 50 db x | 1599 Ft |
| 75 db x | 1388 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Passio antistressz labda
392 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 594 Ft |
| 200 db x | 480 Ft |
| 300 db x | 454 Ft |
01 - fehér
Subowel L szublimációs törölköző
8316 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 5759 Ft |
| 50 db x | 5250 Ft |
| 75 db x | 5107 Ft |
Tubyk golyóstoll
127 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 312 Ft |
| 200 db x | 263 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése


