| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Mikroszál |
| Anyag súly | 400 g/m2 |
| Származási ország | BG |
| VTSZ | 6302600090 |
| Emblémázási módok | Szublimáció, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Szublimáció – Egyedi neves, egyedi ár |
| Méret | 700×1400 mm |
| Termék tömege | 296 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 25 |
CreaTowel L szublimációs törölköző
Kétrétegű törölköző egy oldalon szublimációs technológiával emblémázva. 100% pamut + 100% mikroszál, 400 g/m². Összetekerve, digitálisan nyomtatott papírgyűrűvel szállítjuk. Az ár tartalmazza a szublimáció költségét. Minimális rendelési mennyiség: 25 db.
Alapár: 12712 Ft + áfa
Cikkszám:
AP718207
Kategóriák: Mikroszálas törölközők, Törölközők, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 700x1400 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 700x1400 mm | ||
![]() | II. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS3) | Full Color | 370x140 mm |
![]() | III. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK3) | Full Color | 370x140 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP718207-01 (fehér) | 5830 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 20 db |
| Export karton dimenziók | 60 x 40 x 40 cm |
| Térfogat | 0.096 m3 |
| Nettó súly | 5.92 kg |
| Bruttó súly | 6.92 kg |
| Belső karton mennyiség | 625 db |
| EAN kód | 5996425211334 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Relixa stresszlabda
413 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 713 Ft |
| 100 db x | 601 Ft |
| 200 db x | 496 Ft |
FitTape test mérőszalag
551 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 872 Ft |
| 100 db x | 718 Ft |
| 200 db x | 596 Ft |
01 - fehér
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Soothing melegítő tasak
egyedi ár ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 777 Ft |
| 100 db x | 610 Ft |
| 200 db x | 510 Ft |
00 - bézs
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
25 - pink
Zomoco kozmetikai táska
519 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1088 Ft |
| 100 db x | 885 Ft |
| 200 db x | 756 Ft |
Doxer gyógyszeradagoló
371 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 546 Ft |
| 200 db x | 436 Ft |
| 300 db x | 409 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Heapsule melegítő-hűtő tasak
487 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 855 Ft |
| 100 db x | 686 Ft |
| 200 db x | 573 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




