| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Pamut |
| Anyag súly | 400 g/m2 |
| Származási ország | TR |
| VTSZ | 6302600010 |
| Emblémázási módok | Szublimáció, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, Szublimáció – Egyedi neves, egyedi ár |
| Méret | 500×1000 mm |
| Termék tömege | 199.6 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 25 |
Subowel M szublimációs törölköző
100% pamut, 400 g/m² törölköző poliészter bordűrrel, szublimációs emblémázáshoz. Az ár tartalmazza a szublimáció költségét. Minimális rendelési mennyiség: 25 db.
Alapár: 4555 Ft + áfa
Cikkszám:
AP718012
Kategóriák: Frottír törölközők, Törölközők, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Bordűr | (FP-SU) | Full Color | 460x95 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 460x95 mm | ||
![]() | II. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS3) | Full Color | 320x100 mm |
![]() | III. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK3) | Full Color | 320x100 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP718012-01 (fehér) | 2333 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 40 x 60 x 40 cm |
| Térfogat | 0.096 m3 |
| Nettó súly | 9.98 kg |
| Bruttó súly | 10.98 kg |
| EAN kód | 5996425374268 |
Kapcsolódó termékek
00 - bézs
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
25 - pink
Zomoco kozmetikai táska
519 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1088 Ft |
| 100 db x | 885 Ft |
| 200 db x | 756 Ft |
00 - bézs szürke
03 - narancssárga szürke
09 - barna szürke
Scendle illatos gyertya, csokoládé
795 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 1119 Ft |
| 100 db x | 868 Ft |
| 200 db x | 766 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Core törölköző
593 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 991 Ft |
| 100 db x | 867 Ft |
| 200 db x | 739 Ft |
00 - natúr
01 - fehér
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Vodax kozmetikai táska
471 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 838 Ft |
| 100 db x | 701 Ft |
| 200 db x | 579 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Relixa stresszlabda
413 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 713 Ft |
| 100 db x | 601 Ft |
| 200 db x | 496 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Sepill gyógyszer adagoló
265 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 431 Ft |
| 200 db x | 383 Ft |
| 300 db x | 281 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




