| Szín | barna |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8516108000 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, Vinyl matrica, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz |
| Méret | Ø100×95 mm |
| Termék tömege | 180 g |
Wopor párásító
Műanyag, famintás asztali párásító többszínű LED fénnyel. USB töltőkábellel szállítjuk. A tartály kapacitása: 130 ml. Ajándékdobozban szállítjuk.
Alapár: 3072 Ft + áfa
Cikkszám:
AP721469
Kategóriák: Környezetbarát, Lakásdekorációk, Párásítók, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P3) | 1 | 30x15 mm |
![]() | II. Teteje | Tamponnyomás (P3) | 1 | 30x15 mm |
![]() | III. Doboz | Vinyl matrica (VS) | Full Color | 80x80 mm |
![]() | IV. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB2) | Full Color | 436x294 mm |
![]() | V. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK2) | Full Color | 436x294 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721469-09 (barna) | 4629 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 54 x 22.2 x 54 cm |
| Térfogat | 0.06474 m3 |
| Nettó súly | 9 kg |
| Bruttó súly | 9.8 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425352945 |
Kapcsolódó termékek
Brew pohár alátét
344 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 419 Ft |
| 200 db x | 307 Ft |
| 300 db x | 291 Ft |
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
BeTime C falióra
3067 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2252 Ft |
| 100 db x | 2000 Ft |
| 150 db x | 1937 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
10 - fekete
Minok öntapadós jegyzettömb
69 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 254 Ft |
| 200 db x | 214 Ft |
| 300 db x | 146 Ft |
Papcil környezetbarát ceruza
83 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 198 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






