| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Kapacitás | 200 ml |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8516108000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø60×149 mm |
| Termék tömege | 110 g |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Mistify párologtató
Műanyag asztali párologtató többszínű LED fénnyel. USB töltőkábellel szállítjuk. A tartály kapacitása: 200 ml. Ajándékdobozban szállítjuk.
Alapár: 4661 Ft + áfa
Cikkszám:
AP721208
Kategóriák: Lakásdekorációk, Párásítók, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P3) | 1 | 20x50 mm |
![]() | II. Doboz | Vinyl matrica (VS) | Full Color | 30x30 mm |
![]() | III. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB3) | Full Color | 265x304 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK3) | Full Color | 265x304 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721208-01 (fehér) | 760 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 40 x 32.5 x 40 cm |
| Térfogat | 0.052 m3 |
| Nettó súly | 5.5 kg |
| Bruttó súly | 6.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425235712 |
Kapcsolódó termékek
00 - bézs szürke
03 - narancssárga szürke
09 - barna szürke
Scendle illatos gyertya, csokoládé
795 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 1119 Ft |
| 100 db x | 868 Ft |
| 200 db x | 766 Ft |
Muscle testmérőszalag
689 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 968 Ft |
| 100 db x | 701 Ft |
| 200 db x | 606 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Core törölköző
593 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 991 Ft |
| 100 db x | 867 Ft |
| 200 db x | 739 Ft |
Tubyk golyóstoll
127 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 312 Ft |
| 200 db x | 263 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Passio antistressz labda
392 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 594 Ft |
| 200 db x | 480 Ft |
| 300 db x | 454 Ft |
Carrypill kulcstartós gyógyszertároló
583 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 921 Ft |
| 100 db x | 797 Ft |
| 200 db x | 671 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





