| Szín | fehér, fekete |
|---|---|
| Anyag | 600D újrahasznosított PET poliészter |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4202929890 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 220×130×90 mm |
| Termék tömege | 20 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
CreaBeauty Trapeze M egyediesíthető kozmetikai táska
Egyediesíthető, cipzáros kozmetikai táska 600D RPET poliészterből. Az ár tartalmazza a szublimáció költségét a termék teljes felületén. Megkülönböztető RPET címkével. Minimális rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 3178 Ft + áfa
Cikkszám:
AP716525
Kategóriák: Környezetbarát, Kozmetikai táskák, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 196x300 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 196x300 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP716525-01 (fehér) | db |
![]() | AP716525-10 (fekete) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 28 x 38 cm |
| Térfogat | 0.05107 m3 |
| Nettó súly | 4 kg |
| Bruttó súly | 5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425740117 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06A - sötét kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
13 - lila
25 - pink
77 - szürke
Colote pamut bevásárlótáska
567 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 954 Ft |
| 100 db x | 823 Ft |
| 200 db x | 687 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
10 - fekete
Minok öntapadós jegyzettömb
69 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 254 Ft |
| 200 db x | 214 Ft |
| 300 db x | 146 Ft |
BeTime B falióra
3455 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2512 Ft |
| 100 db x | 2241 Ft |
| 150 db x | 2139 Ft |
Tomtit madáretető
1324 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1947 Ft |
| 50 db x | 1396 Ft |
| 100 db x | 1295 Ft |
01 - fehér fekete
03 - narancssárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete
Dekrox bevásárlószatyor
731 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1107 Ft |
| 100 db x | 861 Ft |
| 200 db x | 752 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



