| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Akril |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 3926909790 |
| Emblémázási módok | UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 74×52,5 mm |
| Termék tömege | 7 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 250 |
NoTouch Creative higiéniai kulcs
Praktikus higiéniai kulcs akrilból, egyediesíthető grafikával. Közvetlen kontaktus elkerülésével lehetséges ajtók kinyitása és gombok megnyomása. Emellett kulcstartóként is használható a mellékelt fém kulcskarikával. Az ár tartalmazza az UV nyomást az egy
Alapár: 356 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718800
Kategóriák: Higiéniai & Antibakteriális termékek, Kulcstartók, Kulcstartók & Szerszámok, Műanyag kulcstartók, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Higiéniai kulcs - eleje | (FP-UV) | Full Color | 70x35 mm |
![]() | II. Higiéniai kulcs - hátulja | UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 70x35 mm |
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 70x35 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 400 db |
| Export karton dimenziók | 35 x 25 x 10 cm |
| Térfogat | 0.00875 m3 |
| Nettó súly | 2.8 kg |
| Bruttó súly | 3.05 kg |
| Belső karton mennyiség | 400 db |
| EAN kód | 5996425429685 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Keyted kulcstartó
1059 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2007 Ft |
| 50 db x | 1642 Ft |
| 100 db x | 1316 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
06A - sötét kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Poxil kulcstartó
413 Ft – 547 FtÁrtartomány: 413 Ft - 547 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 888 Ft |
| 100 db x | 764 Ft |
| 200 db x | 644 Ft |
Pit Lane mini fényvisszaverő mellény
147 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 332 Ft |
| 200 db x | 281 Ft |
| 300 db x | 214 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Carpenter ceruza
69 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 267 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
21 - ezüst
Bianx kulcstartó
201 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 459 Ft |
| 200 db x | 415 Ft |
| 300 db x | 376 Ft |
SuboFob kulcstartó
355 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 330 Ft |
| 200 db x | 266 Ft |
| 300 db x | 266 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése


