| Szín | fehér, fekete |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8513100000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø14×125 mm |
| Termék tömege | 15 g |
| Elem mellékelve | Igen |
| Elemek mennyisége és típusa | Button cell battery |
| Tollbetét színe | Kék |
Professor LED lámpa
Ceruza formájú LED lámpa. Gombelemmel szállítjuk.
Alapár: 689 Ft + áfa
Cikkszám:
AP731242
Kategóriák: Elemlámpák, Gyógyászati segédeszközök, Kulcstartók & Szerszámok, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Klipsz alatt - jobbkezes | Tamponnyomás (P1) | 4 | 60x8 mm |
![]() | II. Klipsz alatt - balkezes | Tamponnyomás (P1) | 4 | 60x8 mm |
![]() | III. Test - jobbkezes | Tamponnyomás (P1) | 4 | 40x8 mm |
![]() | IV. Test - balkezes | Tamponnyomás (P1) | 4 | 40x8 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP731242-01 (fehér) | 16058 db |
![]() | AP731242-10 (fekete) | 0 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 26 x 17 x 58 cm |
| Térfogat | 0.02564 m3 |
| Nettó súly | 7.5 kg |
| Bruttó súly | 8.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425254836 |
Kapcsolódó termékek
Ombra alufóliával kasírozott napellenző
1271 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1976 Ft |
| 50 db x | 1645 Ft |
| 100 db x | 1332 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
06A - sötét kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Poxil kulcstartó
413 Ft – 547 FtÁrtartomány: 413 Ft - 547 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 888 Ft |
| 100 db x | 764 Ft |
| 200 db x | 644 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Bessux mérőszalag
1112 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1571 Ft |
| 50 db x | 1328 Ft |
| 100 db x | 1019 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Mingus zsebkés
1536 Ft – 1752 FtÁrtartomány: 1536 Ft - 1752 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2292 Ft |
| 50 db x | 1717 Ft |
| 100 db x | 1476 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Gloxa jégkaparó
826 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1305 Ft |
| 50 db x | 1070 Ft |
| 100 db x | 804 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






