| Szín | fehér, kék, piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 3924900090 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 60×36×12 mm |
| Termék tömege | 6 g |
Tripill gyógyszeradagoló
Három rekeszes, műanyag gyógyszeradagoló.
Alapár: 95 Ft + áfa
Cikkszám:
AP731911
Kategóriák: Gyógyászati segédeszközök, Gyógyszertárolók, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Tamponnyomás (P1) | 4 | 45x25 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 57x32 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 57x32 mm | ||
![]() | II. Alja | Tamponnyomás (P1) | 4 | 40x20 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 40x20 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 40x20 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP731911-01 (fehér) | 9370 db |
![]() | AP731911-01T (frosted fehér) | 48585 db |
![]() | AP731911-05 (piros) | 7340 db |
![]() | AP731911-06 (kék) | 3900 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 1000 db |
| Export karton dimenziók | 31 x 23.5 x 66 cm |
| Térfogat | 0.04808 m3 |
| Nettó súly | 6 kg |
| Bruttó súly | 7 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425129837 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Toothie fogkefe szett
636 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 995 Ft |
| 100 db x | 875 Ft |
| 200 db x | 741 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Heapsule melegítő-hűtő tasak
487 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 855 Ft |
| 100 db x | 686 Ft |
| 200 db x | 573 Ft |
05 - piros
Cutix antistressz kulcstartó
222 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 436 Ft |
| 200 db x | 386 Ft |
| 300 db x | 326 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Paqua kozmetikai táska
307 Ft – 317 FtÁrtartomány: 307 Ft - 317 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 572 Ft |
| 200 db x | 511 Ft |
| 300 db x | 415 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Passio antistressz labda
392 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 594 Ft |
| 200 db x | 480 Ft |
| 300 db x | 454 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Evolve törölköző
3655 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3522 Ft |
| 50 db x | 2889 Ft |
| 100 db x | 2599 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






