| Szín | átlátszó |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 3924900090 |
| Anyag | Újrahasznosított műanyag (PP) |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | ø75×17 mm |
| Termék tömege | 18 g |
Remedy gyógyszeradagoló
Újrahasznosított PP műanyag három rekeszes, műanyag gyógyszeradagoló.
Alapár: 192 Ft + áfa
Cikkszám:
AP844064
Kategóriák: Gyógyászati segédeszközök, Gyógyszertárolók, Írószerek, Környezetbarát, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje - felső rész | Tamponnyomás (P1) | 4 | 60x30 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 70x30 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 70x30 mm | ||
![]() | II. Teteje - bal oldal | Tamponnyomás (P1) | 4 | 25x25 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 25x25 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 25x25 mm | ||
![]() | III. Teteje - jobb oldal | Tamponnyomás (P1) | 4 | 25x25 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 25x25 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 25x25 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP844064-01T (átlátszó) | 8563 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 43 x 34 x 53 cm |
| Térfogat | 0.07749 m3 |
| Nettó súly | 9 kg |
| Bruttó súly | 10.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425816478 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Calippo szövegkiemelő
207 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 358 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Rubri golyóstoll
117 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 306 Ft |
| 200 db x | 254 Ft |
| 300 db x | 229 Ft |
01 - natúr fehér
03 - natúr narancssárga
05 - natúr piros
06 - natúr kék
07 - natúr zöld
10 - natúr fekete
Karta golyóstoll
53 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 242 Ft |
| 200 db x | 199 Ft |
| 300 db x | 174 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Yein golyóstoll
101 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 290 Ft |
| 200 db x | 239 Ft |
| 300 db x | 214 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Corpy egyediesíthető tolltartó
3175 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2304 Ft |
| 100 db x | 2057 Ft |
| 150 db x | 1996 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




