| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 3924900090 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 95×48×16 mm |
| Termék tömege | 27.8 g |
Doxer gyógyszeradagoló
Kétrekeszes műanyag gyógyszeradagoló, gyógyszervágóval.
Alapár: 371 Ft + áfa
9597 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP761644
Kategóriák: Gyógyászati segédeszközök, Gyógyszertárolók, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Bal oldal | Tamponnyomás (P1) | 4 | 60x30 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 60x30 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 60x30 mm | ||
![]() | II. Jobb oldal | Tamponnyomás (P1) | 4 | 20x30 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 20x30 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 20x30 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP761644 | 9597 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 42 x 29 x 37 cm |
| Térfogat | 0.04507 m3 |
| Nettó súly | 13.9 kg |
| Bruttó súly | 14.9 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425229131 |
Kapcsolódó termékek
00 - bézs szürke
03 - narancssárga szürke
09 - barna szürke
Scendle illatos gyertya, csokoládé
795 Ft ÁrInfóGravírozással
| 50 db x | 1119 Ft |
| 100 db x | 868 Ft |
| 200 db x | 766 Ft |
00 - natúr
01 - fehér
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Vodax kozmetikai táska
471 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 838 Ft |
| 100 db x | 701 Ft |
| 200 db x | 579 Ft |
01 - fehér
Pendox orvosi toll
416 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 714 Ft |
| 100 db x | 559 Ft |
| 200 db x | 457 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Passio antistressz labda
392 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 594 Ft |
| 200 db x | 480 Ft |
| 300 db x | 454 Ft |
01 - fehér
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Soothing melegítő tasak
egyedi ár ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 777 Ft |
| 100 db x | 610 Ft |
| 200 db x | 510 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Paqua kozmetikai táska
307 Ft – 317 FtÁrtartomány: 307 Ft - 317 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 572 Ft |
| 200 db x | 511 Ft |
| 300 db x | 415 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



