| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Műanyag (ABS) |
| Toll típus | Golyóstoll |
| Mechanizmus típusa | Elfordítható |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9608101000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø15×127 mm |
| Termék tömege | 12 g |
| Elem mellékelve | Igen |
| Elemek mennyisége és típusa | Button cell battery |
| Tollbetét mérete | 1 mm |
| Tollbetét színe | Kék |
| Tollbetét típusa | Normál tollbetét |
Docnote golyóstoll elemlámpával
Golyóstoll 1 LED-es elemlámpával. Gombelemmel és kék tollbetéttel szállítjuk.
Alapár: 318 Ft + áfa
27994 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP791520
Kategóriák: Gyógyászati segédeszközök, Írószerek, Műanyag tollak, Tollak, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Klipsz alatt - balkezes | Tamponnyomás (P1) | 4 | 40x6 mm |
![]() | II. Test - balkezes | Tamponnyomás (P1) | 4 | 40x6 mm |
![]() | III. Test - klipsz folytatása | Tamponnyomás (P1) | 1 | 40x5 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP791520 | 27994 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 54 x 29 x 15 cm |
| Térfogat | 0.02349 m3 |
| Nettó súly | 6 kg |
| Bruttó súly | 7 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425352068 |
Kapcsolódó termékek
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Todox érintőképernyős golyóstoll
148 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 346 Ft |
| 200 db x | 298 Ft |
| 300 db x | 274 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
01 - fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
Pencix radír és hegyező
233 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 418 Ft |
| 200 db x | 367 Ft |
| 300 db x | 306 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Yein golyóstoll
101 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 290 Ft |
| 200 db x | 239 Ft |
| 300 db x | 214 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




