| Szín | natúr |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9503009590 |
| Anyag | Bambusz |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, UV nyomtatás |
| Méret | 45×12×25 mm |
| Termék tömege | 15 g |
Zenmag antistressz eszköz
Mágneses antistressz eszköz bambuszból.
Alapár: 636 Ft + áfa
2223 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP734075
Kategóriák: Antistressz termékek, Írószerek, Környezetbarát, Vitalitás & Gondoskodás
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Gravírozás (E1) | 0 | 30x15 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 30x15 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 30x15 mm | ||
| UV nyomtatás (UVD) | Full Color | 35x20 mm | ||
![]() | II. Alja | Gravírozás (E1) | 0 | 30x15 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 30x15 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 30x15 mm | ||
| UV nyomtatás (UVD) | Full Color | 35x20 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP734075 | 2223 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 28 x 34 x 18 cm |
| Térfogat | 0.01714 m3 |
| Nettó súly | 7.5 kg |
| Bruttó súly | 8.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425833567 |
Kapcsolódó termékek
Triox szövegkiemelő
265 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 447 Ft |
| 200 db x | 396 Ft |
| 300 db x | 330 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Calippo szövegkiemelő
207 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 358 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06V - világoskék
07 - lime zöld
10 - fekete
25 - pink
Swim golyóstoll
69 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 258 Ft |
| 200 db x | 215 Ft |
| 300 db x | 185 Ft |
01 - fehér natúr
02 - sárga natúr
03 - narancssárga natúr
05 - piros natúr
06 - kék natúr
06A - sötét kék natúr
07 - zöld natúr
10 - fekete natúr
25 - pink natúr
Platanus A6 jegyzetfüzet
456 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 784 Ft |
| 100 db x | 632 Ft |
| 200 db x | 524 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
13 - lila
25 - pink
71 - lime zöld
Swell golyóstoll
85 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 274 Ft |
| 200 db x | 231 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



