| Szín | többszínű |
|---|---|
| Anyag | PVC |
| Nem | Unisex |
| Textil méret | 36-38, 39-41, 42-44 |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 6402995000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | S(36-38), M(39-41), L (42-44) |
| Termék tömege | 375 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
Suboslip szublimációs strandpapucs
Strandpapucs természetes gumiból készült pánttal és talppal. A termék teljes felső felülete egyedire szabható. Az ár tartalmazza a szublimáció költségét. A talp vastagsága 10 mm. Minimum rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 5276 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800360
Kategóriák: Strandpapucsok, Szabadidő & Sport
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 260x308 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 260x308 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800360_L (többszínű) | 2749 db |
![]() | AP800360_M (többszínű) | 2226 db |
![]() | AP800360_S (többszínű) | 1854 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 20 db |
| Export karton dimenziók | 42 x 30 x 34 cm |
| Térfogat | 0.04284 m3 |
| Nettó súly | 7.5 kg |
| Bruttó súly | 8 kg |
| Belső karton mennyiség | 20 db |
| EAN kód | 5996425357162 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Arugam napszemüveg
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 897 Ft |
| 100 db x | 736 Ft |
| 200 db x | 605 Ft |
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
03 - narancssárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete
25 - pink fekete
Stringa szemüvegtok
233 Ft – 241 FtÁrtartomány: 233 Ft - 241 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 624 Ft |
| 200 db x | 565 Ft |
| 300 db x | 460 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Cerros strandpárna
371 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 745 Ft |
| 200 db x | 627 Ft |
| 300 db x | 557 Ft |
SuboCall napszemüvegtok
1642 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 200 db x | 1062 Ft |
| 400 db x | 1007 Ft |
| 600 db x | 967 Ft |
00 - bézs
03 - narancssárga
05 - piros
06A - sötét kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
77 - szürke
Vinson polár takaró
3072 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3085 Ft |
| 50 db x | 2498 Ft |
| 100 db x | 2237 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




