| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Poliészter |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 5806400090 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 620×30 mm |
| Termék tömege | 8.4 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
Subrero XL szublimációs szalag szalmakalaphoz
Egyedi 30 mm széles poliészter szalag szalmakalapokhoz. Az ár tartalmazza a szublimációs nyomtatást. Min. rendelés: 100 db.
Alapár: 323 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718367
Kategóriák: Horgász sapkák & Szalmakalapok, Sapkák & Kalapok, Szabadidő & Sport
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SUR) | Full Color | 640x30 mm |
| (FP-SUR-HS) | Full Color | 640x30 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 250 db |
| Export karton dimenziók | 46.5 x 19 x 13.5 cm |
| Térfogat | 0.01193 m3 |
| Nettó súly | 2.1 kg |
| Bruttó súly | 2.25 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425330714 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Cerros strandpárna
371 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 745 Ft |
| 200 db x | 627 Ft |
| 300 db x | 557 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Rex nyakörv
1006 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1763 Ft |
| 50 db x | 1426 Ft |
| 100 db x | 1154 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Dogby frizbi
530 Ft – 805 FtÁrtartomány: 530 Ft - 805 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1577 Ft |
| 50 db x | 1245 Ft |
| 100 db x | 1003 Ft |
02 - sárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete
Edmund karabiner
307 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 470 Ft |
| 200 db x | 421 Ft |
| 300 db x | 312 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Mistra strand játék
1271 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1888 Ft |
| 50 db x | 1571 Ft |
| 100 db x | 1266 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

