| Szín | fekete, kék, sárga |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9004109100 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, Vision Film technológia, Kraft papírdoboz, Papírdoboz |
| Termék tömege | 26 g |
Snapper RPET napszemüveg
RPET napszemüveg fémes lencsékkel és UV 400 védelemmel.
Alapár: 900 Ft + áfa
Cikkszám:
AP722834
Kategóriák: Környezetbarát, Napszemüvegek, Szabadidő & Sport
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobb szár | Tamponnyomás (P1) | 4 | 55x6 mm |
![]() | II. Bal szár | Tamponnyomás (P1) | 4 | 55x6 mm |
![]() | III. Lencsék | Vision Film technológia (VF) | Full Color | 53x42 mm |
![]() | IV. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 203x268 mm |
![]() | V. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 203x268 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP722834-02 (sárga) | 8716 db |
![]() | AP722834-06 (kék) | 7043 db |
![]() | AP722834-10 (fekete) | 3753 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 300 db |
| Export karton dimenziók | 39.5 x 52.5 x 38.5 cm |
| Térfogat | 0.07984 m3 |
| Nettó súly | 7.8 kg |
| Bruttó súly | 8.8 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425756361 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Juppix ugrálókötél
328 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 490 Ft |
| 200 db x | 391 Ft |
| 300 db x | 328 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Digibreeze egyedi legyező
456 Ft ÁrInfóSzínes papírbetéttel
| 100 db x | 499 Ft |
| 200 db x | 386 Ft |
| 300 db x | 335 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Mistra strand játék
1271 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1888 Ft |
| 50 db x | 1571 Ft |
| 100 db x | 1266 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Coprox mobiltelefon tok
371 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 567 Ft |
| 200 db x | 461 Ft |
| 300 db x | 401 Ft |
Bruno kisállat póráz
795 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 739 Ft |
| 100 db x | 596 Ft |
| 150 db x | 596 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Arugam napszemüveg
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 897 Ft |
| 100 db x | 736 Ft |
| 200 db x | 605 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése








