| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros, rózsaszín |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9004109100 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, Vision Film technológia, Kraft papírdoboz, Papírdoboz |
| Termék tömege | 30 g |
| Compliance | UV400✅ |
Nazare napszemüveg
Műanyag keretes szemüveg, UV 400 fényvédelemmel.
Alapár: 328 Ft + áfa
Cikkszám:
AP791584
Kategóriák: Napszemüvegek, Szabadidő & Sport
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobb szár | Tamponnyomás (P1) | 4 | 55x6 mm |
![]() | II. Bal szár | Tamponnyomás (P1) | 4 | 55x6 mm |
![]() | III. Lencsék | Vision Film technológia (VF) | Full Color | 53x42 mm |
![]() | IV. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 203x268 mm |
![]() | V. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 203x268 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP791584-01 (fehér) | 151909 db |
![]() | AP791584-02 (sárga) | 105982 db |
![]() | AP791584-03 (narancssárga) | 82587 db |
![]() | AP791584-04 (rózsaszín) | 67927 db |
![]() | AP791584-05 (piros) | 127880 db |
![]() | AP791584-06 (kék) | 144707 db |
![]() | AP791584-06V (égkék) | 59589 db |
![]() | AP791584-07 (lime zöld) | 60924 db |
![]() | AP791584-07A (sötét zöld) | 79501 db |
![]() | AP791584-10 (fekete) | 397548 db |
![]() | AP791584-25 (pink) | 74736 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 300 db |
| Export karton dimenziók | 78 x 23 x 32 cm |
| Térfogat | 0.05741 m3 |
| Nettó súly | 9 kg |
| Bruttó súly | 10 kg |
| Belső karton mennyiség | 10 db |
| EAN kód | 5996425496427 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Juppix ugrálókötél
328 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 490 Ft |
| 200 db x | 391 Ft |
| 300 db x | 328 Ft |
Subrero szublimációs kalapszalag
244 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 227 Ft |
| 200 db x | 220 Ft |
| 300 db x | 183 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Eventify patentos karszalag
60 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 245 Ft |
| 200 db x | 205 Ft |
| 300 db x | 142 Ft |
01 - fehér
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Aldinga gumimatrac
4131 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 4249 Ft |
| 50 db x | 3464 Ft |
| 100 db x | 3120 Ft |
01 - fehér átlátszó
02 - sárga átlátszó
03 - narancssárga átlátszó
05 - piros átlátszó
06 - sötét kék átlátszó
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Wapro vízálló tok
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Mistra strand játék
1271 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1888 Ft |
| 50 db x | 1571 Ft |
| 100 db x | 1266 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése
















