| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz rost |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9004109100 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, Vision Film technológia, Kraft papírdoboz, Papírdoboz |
| Termék tömege | 21.67 g |
Kirra napszemüveg
Napszemüveg környezetbarát bambuszrost műanyagból, UV400 védelemmel.
Alapár: 547 Ft + áfa
Cikkszám:
AP721596
Kategóriák: Környezetbarát, Napszemüvegek, Szabadidő & Sport
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobb szár | Tamponnyomás (P1) | 4 | 60x6 mm |
![]() | II. Bal szár | Tamponnyomás (P1) | 4 | 60x6 mm |
![]() | III. Lencsék | Vision Film technológia (VF) | Full Color | 53x42 mm |
![]() | IV. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 203x268 mm |
![]() | V. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 203x268 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721596-00 (bézs) | 8685 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 300 db |
| Export karton dimenziók | 47 x 40 x 37 cm |
| Térfogat | 0.06956 m3 |
| Nettó súly | 6.5 kg |
| Bruttó súly | 8 kg |
| Belső karton mennyiség | 10 db |
| EAN kód | 5996425372592 |
Kapcsolódó termékek
Tomtit madáretető
1324 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 1947 Ft |
| 50 db x | 1396 Ft |
| 100 db x | 1295 Ft |
01 - fehér
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Aldinga gumimatrac
4131 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 4249 Ft |
| 50 db x | 3464 Ft |
| 100 db x | 3120 Ft |
01 - fehér átlátszó
02 - sárga átlátszó
03 - narancssárga átlátszó
05 - piros átlátszó
06 - sötét kék átlátszó
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Wapro vízálló tok
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
01 - fehér
05 - piros
06 - kék
Dogby frizbi
530 Ft – 805 FtÁrtartomány: 530 Ft - 805 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1577 Ft |
| 50 db x | 1245 Ft |
| 100 db x | 1003 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Juppix ugrálókötél
328 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 490 Ft |
| 200 db x | 391 Ft |
| 300 db x | 328 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Sunshine strandpárna
466 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 954 Ft |
| 100 db x | 819 Ft |
| 200 db x | 698 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






