| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9004109100 |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Vision Film technológia, Kraft papírdoboz, Papírdoboz |
| Termék tömege | 28.33 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
Dolox napszemüveg
Műanyag napszemüveg, speciális szárral, amely epoxy matricával egyediesíthető. UV 400 fényvédelemmel. Az ár tartalmazza az emblémázási költséget. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 1271 Ft + áfa
Cikkszám:
AP810394
Kategóriák: Napszemüvegek, Szabadidő & Sport
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Bal szár | (FP-DO) | Full Color | 140x13 mm |
![]() | II. Jobb szár | (FP-DO) | Full Color | 140x13 mm |
![]() | III. Lencsék | Vision Film technológia (VF) | Full Color | 53x42 mm |
![]() | IV. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 203x268 mm |
![]() | V. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 203x268 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP810394-10 (fekete) | 3177 db |
![]() | AP810394-01 (fehér) | 4429 db |
![]() | AP810394-02 (sárga) | 10042 db |
![]() | AP810394-03 (narancssárga) | 5866 db |
![]() | AP810394-05 (piros) | 7075 db |
![]() | AP810394-06 (kék) | 6773 db |
![]() | AP810394-07 (zöld) | 6502 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 300 db |
| Export karton dimenziók | 77 x 25 x 42 cm |
| Térfogat | 0.08085 m3 |
| Nettó súly | 8.5 kg |
| Bruttó súly | 9.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 12 db |
| EAN kód | 5996425092872 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Henley gumimatrac
1949 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2905 Ft |
| 50 db x | 2240 Ft |
| 100 db x | 1867 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Arugam napszemüveg
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 897 Ft |
| 100 db x | 736 Ft |
| 200 db x | 605 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
Waikiki strandlabda (ø23 cm)
460 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 855 Ft |
| 100 db x | 727 Ft |
| 200 db x | 607 Ft |
00 - bézs
03 - narancssárga
05 - piros
06A - sötét kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
77 - szürke
Vinson polár takaró
3072 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 3085 Ft |
| 50 db x | 2498 Ft |
| 100 db x | 2237 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Coprox mobiltelefon tok
371 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 567 Ft |
| 200 db x | 461 Ft |
| 300 db x | 401 Ft |
03_F - narancssárga fehér
03_N - narancssárga fehér
05_F - piros fehér
05_N - piros fehér
06_F - kék fehér
06_N - kék fehér
10_F - fekete fehér
10_N - fekete fehér
Malibu strandpapucs
2159 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2965 Ft |
| 50 db x | 2308 Ft |
| 100 db x | 1925 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése












