| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros, átlátszó |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9004109100 |
| Anyag | Műanyag |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, Vision Film technológia, Kraft papírdoboz, Papírdoboz |
| Termék tömege | 16.67 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 50 |
| Compliance | UV400✅ |
CreaSun egyedi napszemüveg – szár
Műanyag UV 400-as fényvédelemmel ellátott egyediesíthető napszemüveg. Különböző színekben variálható a termék kerete és szára. Minimális rendelési mennyiség: 50 db.
Alapár: 438 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800383
Kategóriák: Írószerek, Napszemüvegek, Textil & Kiegészítők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobb szár | Tamponnyomás (P1) | 4 | 60x6 mm |
![]() | II. Bal szár | Tamponnyomás (P1) | 4 | 60x6 mm |
| III. Lencsék | Vision Film technológia (VF) | Full Color | 53x42 mm | |
![]() | IV. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 203x268 mm |
![]() | V. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 203x268 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800383-01_A (fehér) | 0 db |
![]() | AP800383-01_B (fehér) | 63 db |
![]() | AP800383-01T_A (átlátszó) | 15 db |
![]() | AP800383-01T_B (átlátszó) | 1354 db |
![]() | AP800383-02_A (sárga) | 741 db |
![]() | AP800383-02_B (sárga) | 107 db |
![]() | AP800383-03_A (narancssárga) | 5474 db |
![]() | AP800383-03_B (narancssárga) | 0 db |
![]() | AP800383-05_A (piros) | 2934 db |
![]() | AP800383-05_B (piros) | 439 db |
![]() | AP800383-06_A (kék) | 40 db |
![]() | AP800383-06_B (kék) | 2281 db |
![]() | AP800383-07_A (almazöld) | 12412 db |
![]() | AP800383-07_B (almazöld) | 8121 db |
![]() | AP800383-10_A (fekete) | 272 db |
![]() | AP800383-10_B (fekete) | 1997 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 600 db |
| Export karton dimenziók | 52 x 27 x 17 cm |
| Térfogat | 0.02387 m3 |
| Nettó súly | 10 kg |
| Bruttó súly | 11 kg |
| Belső karton mennyiség | 12 db |
| EAN kód | 5996425487951 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
Kidcap gyerek sapka
689 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1161 Ft |
| 100 db x | 916 Ft |
| 200 db x | 810 Ft |
EpoBadge Midi egyedi epoxy kitűző
876 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 756 Ft |
| 200 db x | 636 Ft |
| 300 db x | 585 Ft |
21 - ezüst
Lark fém kitűző
583 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 623 Ft |
| 200 db x | 487 Ft |
| 300 db x | 423 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Eventify patentos karszalag
60 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 245 Ft |
| 200 db x | 205 Ft |
| 300 db x | 142 Ft |
03 - narancssárga
05 - piros
06A - sötét kék
10 - fekete
64 - világoskék
71 - élénk lime zöld
77 - ezüst
80 - szürke
Colours nyakkendő
3473 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 3530 Ft |
| 50 db x | 2932 Ft |
| 100 db x | 2571 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése










