| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9004109100 |
| Anyag | Újrahasznosított műanyag (PP) |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Tamponnyomás, Vision Film technológia, Kraft papírdoboz, Papírdoboz |
| Termék tömege | 22.33333 g |
Balangan RPP napszemüveg
Újrahasznosított PP napszemüveg matt kerettel és UV400 védelemmel.
Alapár: 339 Ft + áfa
Cikkszám:
AP800669
Kategóriák: Írószerek, Környezetbarát, Napszemüvegek, Textil & Kiegészítők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobb szár | Epoxy matrica (DO2) | Full Color | 84x13 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 50x5 mm | ||
![]() | II. Bal szár | Epoxy matrica (DO2) | Full Color | 84x13 mm |
| Tamponnyomás (P1) | 4 | 50x5 mm | ||
![]() | III. Lencsék | Vision Film technológia (VF) | Full Color | 53x42 mm |
![]() | IV. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 199x262 mm |
![]() | V. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 199x262 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP800669-01 (fehér) | 36092 db |
![]() | AP800669-02 (sárga) | 39699 db |
![]() | AP800669-03 (narancssárga) | 39698 db |
![]() | AP800669-05 (piros) | 0 db |
![]() | AP800669-06 (kék) | 19199 db |
![]() | AP800669-07 (zöld) | 28397 db |
![]() | AP800669-10 (fekete) | 0 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 300 db |
| Export karton dimenziók | 39.5 x 37.5 x 49 cm |
| Térfogat | 0.07258125 m3 |
| Nettó súly | 6.7 kg |
| Bruttó súly | 7.7 kg |
| Belső karton mennyiség | 10 db |
| EAN kód | 5996425931973 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
13 - lila
Capra kendő
268 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 667 Ft |
| 200 db x | 608 Ft |
| 300 db x | 500 Ft |
SuboCall napszemüvegtok
1642 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 200 db x | 1062 Ft |
| 400 db x | 1007 Ft |
| 600 db x | 967 Ft |
03_F - narancssárga fehér
03_N - narancssárga fehér
05_F - piros fehér
05_N - piros fehér
06_F - kék fehér
06_N - kék fehér
10_F - fekete fehér
10_N - fekete fehér
Malibu strandpapucs
2159 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2965 Ft |
| 50 db x | 2308 Ft |
| 100 db x | 1925 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Vikap baseball sapka
1006 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1763 Ft |
| 50 db x | 1426 Ft |
| 100 db x | 1154 Ft |
Subrero szublimációs kalapszalag
244 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 227 Ft |
| 200 db x | 220 Ft |
| 300 db x | 183 Ft |
21 - ezüst
Oran fém kitűző
614 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 651 Ft |
| 200 db x | 510 Ft |
| 300 db x | 444 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése












