| Szín | kék, zöld, sárga, narancs, piros, rózsaszín |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 9004109100 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, Vision Film technológia, Kraft papírdoboz, Papírdoboz |
| Termék tömege | 30 g |
| Compliance | UV400✅ |
Arugam napszemüveg
Műanyag, áttetsző napszemüveg foncsorozott lencsékkel. UV400 fényvédelem.
Alapár: 613 Ft + áfa
Cikkszám:
AP741580
Kategóriák: Napszemüvegek, Szabadidő & Sport, Textil & Kiegészítők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobb szár | Tamponnyomás (P1) | 4 | 55x6 mm |
![]() | II. Bal szár | Tamponnyomás (P1) | 4 | 55x6 mm |
![]() | III. Lencsék | Vision Film technológia (VF) | Full Color | 53x42 mm |
![]() | IV. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 203x268 mm |
![]() | V. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 203x268 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP741580-02 (sárga) | 15099 db |
![]() | AP741580-03 (narancssárga) | 5559 db |
![]() | AP741580-05 (piros) | 5578 db |
![]() | AP741580-06 (kék) | 0 db |
![]() | AP741580-07 (zöld) | 8492 db |
![]() | AP741580-25 (pink) | 0 db |
![]() | AP741580-04 (rózsaszín) | 1948 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 300 db |
| Export karton dimenziók | 78 x 42 x 37 cm |
| Térfogat | 0.121212 m3 |
| Nettó súly | 9 kg |
| Bruttó súly | 10 kg |
| EAN kód | 5996425440307 |
Kapcsolódó termékek
21 - ezüst
Oran fém kitűző
614 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 651 Ft |
| 200 db x | 510 Ft |
| 300 db x | 444 Ft |
02 - sárga fekete
03 - narancssárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
25 - pink fekete
Noosa napszemüveg
614 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 898 Ft |
| 100 db x | 737 Ft |
| 200 db x | 605 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
Kidcap gyerek sapka
689 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1161 Ft |
| 100 db x | 916 Ft |
| 200 db x | 810 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Vikap baseball sapka
1006 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1763 Ft |
| 50 db x | 1426 Ft |
| 100 db x | 1154 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
13 - lila
Capra kendő
268 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 667 Ft |
| 200 db x | 608 Ft |
| 300 db x | 500 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése











