| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 7117190090 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 50×50 mm |
| Termék tömege | 6 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
ColoBadge mágneses kitűző
Egyedi gyártású műanyag kitűző mágneses tűvel és választható formával. Maximum méret: 50×50 mm. Az ár az UV nyomtatás költségét tartalmazza. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 583 Ft + áfa
A készletről érdeklődj.
Cikkszám:
AP718200
Kategóriák: Kitűzők, Textil & Kiegészítők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-UV) | Full Color | 50x50 mm |
Raktárkészlet
| A készletről érdeklődj. |
|---|
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 1000 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 38 x 28 cm |
| Térfogat | 0.05107 m3 |
| Nettó súly | 6 kg |
| Bruttó súly | 7 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425228332 |
Kapcsolódó termékek
EpoBadge Midi egyedi epoxy kitűző
876 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 756 Ft |
| 200 db x | 636 Ft |
| 300 db x | 585 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Eventify patentos karszalag
60 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 245 Ft |
| 200 db x | 205 Ft |
| 300 db x | 142 Ft |
Subrero szublimációs kalapszalag
244 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 227 Ft |
| 200 db x | 220 Ft |
| 300 db x | 183 Ft |
01 - fehér
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Volley napellenző
1081 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1833 Ft |
| 50 db x | 1493 Ft |
| 100 db x | 1210 Ft |
07 - zöld
95 - bézs
Wildra kalap
2846 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2962 Ft |
| 50 db x | 2427 Ft |
| 100 db x | 2192 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése

