| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 4421910000 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | ø45 mm, 35x53 mm, 45x45 mm, 35×53 mm |
| Termék tömege | 7.38 g |
| Forma | kör, ovális, négyzet, négyszög |
BooBadge bambusz kitűző
Bambusz kitűző mágneses rögzítővel.
Alapár: 424 Ft + áfa
Cikkszám:
AP716415
Kategóriák: Kitűzők, Környezetbarát, Textil & Kiegészítők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E1) | 0 | 53x35 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 53x35 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 2 | 45x25 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP716415-A (natúr) | 2022 db |
![]() | AP716415-B (natúr) | 7421 db |
![]() | AP716415-C (natúr) | 9797 db |
![]() | AP716415-D (natúr) | 1486 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 1600 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 38 x 28 cm |
| Térfogat | 0.05107 m3 |
| Nettó súly | 11.8 kg |
| Bruttó súly | 12.8 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425605560 |
Kapcsolódó termékek
00 - natúr
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06A - sötét kék
07 - zöld
09 - barna
10 - fekete
25 - pink
77 - szürke
95 - khakizöld
Bucketo horgászsapka
583 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1062 Ft |
| 100 db x | 924 Ft |
| 200 db x | 786 Ft |
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
03 - narancssárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete
25 - pink fekete
Stringa szemüvegtok
233 Ft – 241 FtÁrtartomány: 233 Ft - 241 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 624 Ft |
| 200 db x | 565 Ft |
| 300 db x | 460 Ft |
SuboCall napszemüvegtok
1642 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 200 db x | 1062 Ft |
| 400 db x | 1007 Ft |
| 600 db x | 967 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Vikap baseball sapka
1006 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1763 Ft |
| 50 db x | 1426 Ft |
| 100 db x | 1154 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
Kidcap gyerek sapka
689 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1161 Ft |
| 100 db x | 916 Ft |
| 200 db x | 810 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





