| Szín | fehér, fekete, kék, szürke |
|---|---|
| Anyag | Polár |
| Anyag súly | 135 g/m2 |
| Anyag2 súly | 160 g/m2 |
| Származási ország | HU |
| VTSZ | 6214300090 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 250×620 mm |
| Termék tömege | 42 g |
| Minimális rendelései mennyiség | 100 |
CreaScarf Winter egyediesíthető multifunkciós körsál
Egyediesíthető multifunkciós sál légáteresztő és gyorsan száradó poliészterből, színes polár nyakmelegítővel. A poliészter részen teljes egészében szublimációs nyomtatással készült grafikával. 100% poliészter (135 g/m²) és polár (160 g/m²) anyagból. Minimális rendelési mennyiség: 100 db.
Alapár: 3708 Ft + áfa
Cikkszám:
AP716452
Kategóriák: Kesztyűk & Sálak, Textil & Kiegészítők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teljes felület | (FP-SU) | Full Color | 520x520 mm |
| Szublimáció - Egyedi neves nyomtatás (FP-NSU) | Full Color | 520x520 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP716452-01 (fehér) | db |
![]() | AP716452-10 (fekete) | db |
![]() | AP716452-77 (szürke) | db |
![]() | AP716452-06 (kék) | db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 48 x 38 x 28 cm |
| Térfogat | 0.05107 m3 |
| Nettó súly | 8.4 kg |
| Bruttó súly | 9.4 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425605973 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
03 - narancssárga
04 - rózsaszín
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Arugam napszemüveg
613 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 897 Ft |
| 100 db x | 736 Ft |
| 200 db x | 605 Ft |
EpoBadge Maxi egyedi epoxy kitűző
1095 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 920 Ft |
| 200 db x | 761 Ft |
| 300 db x | 712 Ft |
21 - ezüst
Oran fém kitűző
614 Ft ÁrInfóEpoxy matricával
| 100 db x | 651 Ft |
| 200 db x | 510 Ft |
| 300 db x | 444 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
Vikap baseball sapka
1006 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 1763 Ft |
| 50 db x | 1426 Ft |
| 100 db x | 1154 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





