| Szín | fekete, kék, ezüst |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8518290090 |
| Anyag | Fém |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | ø70×42 mm |
| Termék tömege | 150 g |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Elem kapacitása | 300 mAh |
| Micro SD MP3 lejátszás | Igen |
| Telefon kihangosító funkció | Igen |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Igen |
| Vezeték nélküli kapcsolat típusa | V5.3 |
Ramesh vezeték nélküli hangszóró
Újrahasznosított alumínium vezeték nélküli hangszóró fém hálóval, alján LED lámpával és újratölthető akkumulátorral (300 mAh). Kihangosító és micro SD MP3 lejátszási funkciókkal. USB töltőkábellel.
Alapár: 3337 Ft + áfa
Cikkszám:
AP864112
Kategóriák: Hangszórók, Írószerek, Környezetbarát, Technológia & Mobil, Zene & Audio
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 20x20 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 20x20 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 20x20 mm | ||
![]() | II. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 100x20 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 190x20 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 100x20 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 190x20 mm | ||
![]() | III. Teteje | UV nyomtatás (UVD) | Full Color | ø65 mm |
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVD) | Full Color | ø65 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP864112-06 (kék) | 4846 db |
![]() | AP864112-21 (ezüst) | 4589 db |
![]() | AP864112-10 (fekete) | 4856 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 37.5 x 32 x 22 cm |
| Térfogat | 0.0264 m3 |
| Nettó súly | 7.5 kg |
| Bruttó súly | 8.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425915256 |
Kapcsolódó termékek
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Todox érintőképernyős golyóstoll
148 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 346 Ft |
| 200 db x | 298 Ft |
| 300 db x | 274 Ft |
02 - sárga ezüst
03 - narancssárga ezüst
05 - piros ezüst
06 - kék ezüst
07 - zöld ezüst
10 - fekete ezüst
Lumpy golyóstoll
85 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 274 Ft |
| 200 db x | 231 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
Papcil környezetbarát ceruza
83 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 198 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése



