| Szín | fehér, fekete, kék, piros, ezüst |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8518400090 |
| Anyag | Újrahasznosított ABS |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | ø59×50 mm |
| Termék tömege | 200 g |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Elem kapacitása | 300 mAh |
| FM rádió | Igen |
| Micro SD MP3 lejátszás | Igen |
| Telefon kihangosító funkció | Igen |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Ralufi vezeték nélküli hangszóró
Bluetooth hangszóró újrahasznosított alumínium borítással. Rádióval, MP3 lejátszóval, kihangosító funkcióval és beépített újratölthető akkumulátorral (300 mAh). USB töltővel és aux-in kábellel.
Alapár: 3072 Ft + áfa
Cikkszám:
AP864093
Kategóriák: Hangszórók, Írószerek, Környezetbarát, Technológia & Mobil, Zene & Audio
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 20x20 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 20x20 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 30x20 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Gravírozás (E3) | 0 | 20x30 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 20x30 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 30x20 mm | ||
![]() | III. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 93x20 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 170x20 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 93x20 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 170x20 mm | ||
![]() | IV. Teteje | UV nyomtatás (UVD) | Full Color | ø45 mm |
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVD) | Full Color | ø45 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP864093-01 (fehér) | 7538 db |
![]() | AP864093-05 (piros) | 4771 db |
![]() | AP864093-06 (kék) | 4096 db |
![]() | AP864093-10 (fekete) | 1379 db |
![]() | AP864093-21 (ezüst) | 3990 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 32 x 32 x 16 cm |
| Térfogat | 0.01638 m3 |
| Nettó súly | 10 kg |
| Bruttó súly | 10.9 kg |
| EAN kód | 5996425901266 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
06V - világoskék
07 - zöld
10 - fekete
13 - lila
25 - pink
71 - lime zöld
Swell golyóstoll
85 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 274 Ft |
| 200 db x | 231 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
01 - fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
Pencix radír és hegyező
233 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 418 Ft |
| 200 db x | 367 Ft |
| 300 db x | 306 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
Todox érintőképernyős golyóstoll
148 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 346 Ft |
| 200 db x | 298 Ft |
| 300 db x | 274 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése









