| Szín | fehér |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8518400090 |
| Anyag | Újrahasznosított ABS |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz, Kraft papírgyűrű, Papírgyűrű, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 90×65×76 mm |
| Termék tömege | 287.5 g |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth kapcsolat típusa | Bluetooth 5.4 |
| Elem kapacitása | 1200 mAh |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Rabeat RABS vezeték nélküli hangszóró
Újrahasznosított ABS bluetooth hangszóró műbőr hordszíjjal és beépített újratölthető akkumulátorral (1200 mAh). USB töltőkábellel.
Alapár: 4449 Ft + áfa
Cikkszám:
AP864094
Kategóriák: Hangszórók, Írószerek, Környezetbarát, Technológia & Mobil, Zene & Audio
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje - felső rész | Tamponnyomás (P3) | 4 | 45x15 mm |
| UV nyomtatás (UVD) | Full Color | 45x15 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVD) | Full Color | 45x15 mm | ||
![]() | II. Teteje - alsó rész | Tamponnyomás (P3) | 4 | 45x15 mm |
| UV nyomtatás (UVD) | Full Color | 45x15 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVD) | Full Color | 45x15 mm | ||
![]() | III. Fülön | Gravírozás (E3) | 0 | 40x10 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 40x10 mm | ||
![]() | IV. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB1) | Full Color | 355x231 mm |
![]() | V. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK1) | Full Color | 355x231 mm |
![]() | VI. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS2) | Full Color | 361x88 mm |
![]() | VII. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK2) | Full Color | 361x88 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP864094-01 (fehér) | 1430 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 40 db |
| Export karton dimenziók | 40.5 x 39.5 x 20 cm |
| Térfogat | 0.032 m3 |
| Nettó súly | 11.5 kg |
| Bruttó súly | 12.5 kg |
| EAN kód | 5996425902126 |
Kapcsolódó termékek
02 - sárga
03 - narancssárga
07 - zöld
25 - pink
Pollak szövegkiemelő ceruza
111 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 263 Ft |
| 300 db x | 244 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
Papcil környezetbarát ceruza
83 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 198 Ft |
02 - sárga ezüst
03 - narancssárga ezüst
05 - piros ezüst
06 - kék ezüst
07 - zöld ezüst
10 - fekete ezüst
Lumpy golyóstoll
85 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 274 Ft |
| 200 db x | 231 Ft |
| 300 db x | 200 Ft |
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
21 - ezüst
Yein golyóstoll
101 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 290 Ft |
| 200 db x | 239 Ft |
| 300 db x | 214 Ft |
01 - fehér
10 - fekete
Corpy egyediesíthető tolltartó
3175 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2304 Ft |
| 100 db x | 2057 Ft |
| 150 db x | 1996 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése








