| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8518290090 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Rotációs gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Kraft papírdoboz, Kraft papírgyűrű, Papírdoboz, Papírgyűrű, Rotációs Gravír – Egyedi neves gravír, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | ø72×43 mm |
| Termék tömege | 128 g |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth kapcsolat típusa | Bluetooth 4.2 |
| Elem kapacitása | 300 mAh |
| FM rádió | Igen |
| Micro SD MP3 lejátszás | Igen |
| Telefon kihangosító funkció | Igen |
| Töltő csatlakozók - Bemenet | 1×Micro USB |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Bambeat bluetooth hangszóró
Bluetooth hangszóró bambusz borítással, beépített újratölthető akkumulátorral, FM rádióval és telefon kihangosító funkcióval. USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 3708 Ft + áfa
4324 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP721121
Kategóriák: Hangszórók, Környezetbarát, Technológia & Mobil, Zene & Audio
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E3) | 0 | 25x25 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 25x25 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 1 | 25x25 mm | ||
![]() | II. Teteje | UV nyomtatás (UVD) | Full Color | ø60 mm |
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVD) | Full Color | ø60 mm | ||
![]() | III. Palást | Rotációs gravírozás (ER1) | 0 | 110x25 mm |
| Rotációs gravírozás (ER2) | 0 | 220x25 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER1) | 0 | 110x25 mm | ||
| Rotációs Gravír - Egyedi neves gravír (NER2) | 0 | 220x25 mm | ||
![]() | IV. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB3) | Full Color | 317x239 mm |
![]() | V. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK3) | Full Color | 317x239 mm |
![]() | VI. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS2) | Full Color | 284x81 mm |
![]() | VII. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK2) | Full Color | 284x81 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721121 | 4324 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 37 x 22 x 37 cm |
| Térfogat | 0.03012 m3 |
| Nettó súly | 6.4 kg |
| Bruttó súly | 7.4 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425231745 |
Kapcsolódó termékek
Brattain falióra kivehető számlappal
6311 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 4934 Ft |
| 50 db x | 4340 Ft |
| 100 db x | 4099 Ft |
02 - sárga szürke
05 - piros szürke
06 - kék szürke
07 - zöld szürke
10 - fekete szürke
25 - pink szürke
77 - hamuszürke fekete
Tapster érintőképernyős kesztyű
636 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1197 Ft |
| 100 db x | 991 Ft |
| 200 db x | 844 Ft |
BeTime B falióra
3455 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2512 Ft |
| 100 db x | 2241 Ft |
| 150 db x | 2139 Ft |
Crystalline tolltartó
2648 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 2534 Ft |
| 50 db x | 2315 Ft |
| 100 db x | 1898 Ft |
Dashim autós telefontartó
383 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 541 Ft |
| 200 db x | 432 Ft |
| 300 db x | 369 Ft |
05 - piros fehér
06 - kék fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Wudge USB hub
2329 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2877 Ft |
| 50 db x | 2187 Ft |
| 100 db x | 1800 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése








