| Szín | fehér, fekete |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8518300090 |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Tamponnyomás, Hullámkarton doboz, Kraft hullámkarton doboz |
| Méret | 190×80×175 mm |
| Termék tömege | 190 g |
| 3,5 mm jack bemenet | Igen |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth kapcsolat típusa | Bluetooth 4.1 |
| Elem kapacitása | 400 mAh |
| FM rádió | Igen |
| Micro SD MP3 lejátszás | Igen |
| Telefon kihangosító funkció | Igen |
| Töltő csatlakozók - Bemenet | 1×Micro USB |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Tempo bluetooth fejhallgató
Összehajtható, műanyag fejhallgató bluetooth kapcsolattal, beépített, újratölthető akkumulátorral, telefon kihangosító és micro SD-s MP3 visszajátszó funkcióval ellátva. 3,5 mm-es audio Jack dugóval és USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 8068 Ft + áfa
Cikkszám:
AP741953
Kategóriák: Fejhallgatók, Technológia & Mobil, Zene & Audio
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Bal oldal | Epoxy matrica (DO5) | Full Color | ø66 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | ø40 mm | ||
![]() | II. Jobb oldal | Epoxy matrica (DO5) | Full Color | ø66 mm |
| Tamponnyomás (P3) | 2 | ø40 mm | ||
![]() | III. Egyedi hullámkarton doboz | Hullámkarton doboz (CB4) | Full Color | 564x363 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft hullámkarton doboz | Kraft hullámkarton doboz (CBK4) | Full Color | 564x363 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP741953-01 (fehér fekete) | 211 db |
![]() | AP741953-10 (fekete fehér) | 81 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 20 db |
| Export karton dimenziók | 45 x 45.5 x 44 cm |
| Térfogat | 0.09009 m3 |
| Nettó súly | 3.8 kg |
| Bruttó súly | 6.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 10 db |
| EAN kód | 5996425554967 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete fekete
Durabank USB power bank
4449 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 3970 Ft |
| 50 db x | 3205 Ft |
| 100 db x | 2961 Ft |
BeTime C falióra
3067 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2252 Ft |
| 100 db x | 2000 Ft |
| 150 db x | 1937 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Compa egérpad
2013 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2517 Ft |
| 50 db x | 1936 Ft |
| 100 db x | 1621 Ft |
02 - sárga szürke
05 - piros szürke
06 - kék szürke
07 - zöld szürke
10 - fekete szürke
25 - pink szürke
77 - hamuszürke fekete
Tapster érintőképernyős kesztyű
636 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1197 Ft |
| 100 db x | 991 Ft |
| 200 db x | 844 Ft |
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete fekete
Plassi mobiltelefon-tartó
169 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 370 Ft |
| 200 db x | 315 Ft |
| 300 db x | 283 Ft |
_16GB - fehér
_32GB - fehér
_4GB - fehér
_8GB - fehér
Redax USB memória
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva termékár nélkül
| 100 db x | 201 Ft |
| 200 db x | 158 Ft |
| 300 db x | 131 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






