| Szín | fehér, natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8518300090 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Kraft papírdoboz, Papírdoboz |
| Méret | 175×205×90 mm |
| Termék tömege | 275 g |
| 3,5 mm jack bemenet | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth kapcsolat típusa | Bluetooth 5.0 |
| FM rádió | Igen |
| Micro SD MP3 lejátszás | Igen |
| Telefon kihangosító funkció | Igen |
| Töltő csatlakozók - Bemenet | 1×Micro USB |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Blotone bluetooth fejhallgató
Bluetooth fejhallgató bambusz díszítéssel. Kihangosító és micro SD MP3 lejátszási funkciókkal. Tartalmaz egy 3,5 mm audio Jack és USB töltőkábelt.
Alapár: 6886 Ft + áfa
Cikkszám:
AP721523
Kategóriák: Fejhallgatók, Környezetbarát, Technológia & Mobil, Zene & Audio
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobb oldal | Gravírozás (E3) | 0 | ø50 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | ø50 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 1 | ø50 mm | ||
![]() | II. Bal oldal | Gravírozás (E3) | 0 | ø50 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | ø50 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 1 | ø50 mm | ||
![]() | III. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB3) | Full Color | 439x289 mm |
![]() | IV. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK3) | Full Color | 439x289 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721523-01 (fehér natúr) | 1340 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 20 db |
| Export karton dimenziók | 40 x 40 x 20.5 cm |
| Térfogat | 0.0328 m3 |
| Nettó súly | 5.5 kg |
| Bruttó súly | 6.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425355328 |
Kapcsolódó termékek
Subomat szublimációs egérpad
307 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 768 Ft |
| 100 db x | 593 Ft |
| 150 db x | 555 Ft |
BeTime D falióra
3125 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2291 Ft |
| 100 db x | 2036 Ft |
| 150 db x | 1972 Ft |
Crystalline tolltartó
2648 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 2534 Ft |
| 50 db x | 2315 Ft |
| 100 db x | 1898 Ft |
California időjárás-állomás
3496 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 3170 Ft |
| 50 db x | 2671 Ft |
| 100 db x | 2397 Ft |
21_16GB - ezüst
21_32GB - ezüst
21_4GB - ezüst
21_8GB - ezüst
Hikiki USB memória
egyedi ár ÁrInfóGravírozással termékár nélkül
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 234 Ft |
| 300 db x | 195 Ft |
05 - piros fehér
06 - kék fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Wudge USB hub
2329 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2877 Ft |
| 50 db x | 2187 Ft |
| 100 db x | 1800 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése





