| Szín | natúr |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Maximum kimenet | 1000 mA |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8504409590 |
| Emblémázási módok | Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír, Kraft papírdoboz, Kraft papírgyűrű, Papírdoboz, Papírgyűrű |
| Méret | 90×90×9 mm |
| Termék tömege | 80 g |
| Töltő csatlakozók - Kimenet | 2×USB |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Wattix vezeték nélküli töltő
Vezeték nélküli mobiltelefon-töltő (5W) bambusz borítással, 2 USB porttal. Max. kimenet: 2100 mA. USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 3231 Ft + áfa
3135 db azonnali készleten
Cikkszám:
AP721518
Kategóriák: Környezetbarát, Technológia & Mobil, Vezeték nélküli töltők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Gravírozás (E3) | 0 | 70x70 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE3) | 0 | 70x70 mm | ||
| Tamponnyomás (P3) | 4 | 60x30 mm | ||
![]() | II. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB2) | Full Color | 233x181 mm |
![]() | III. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK2) | Full Color | 233x181 mm |
![]() | IV. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS2) | Full Color | 303x100 mm |
![]() | V. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK2) | Full Color | 303x100 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721518 | 3135 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 53 x 28 x 14 cm |
| Térfogat | 0.02078 m3 |
| Nettó súly | 4 kg |
| Bruttó súly | 5 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425355274 |
Kapcsolódó termékek
Subomat szublimációs egérpad
307 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 768 Ft |
| 100 db x | 593 Ft |
| 150 db x | 555 Ft |
_16GB - fehér
_32GB - fehér
_4GB - fehér
_8GB - fehér
Redax USB memória
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva termékár nélkül
| 100 db x | 201 Ft |
| 200 db x | 158 Ft |
| 300 db x | 131 Ft |
Brattain falióra kivehető számlappal
6311 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 4934 Ft |
| 50 db x | 4340 Ft |
| 100 db x | 4099 Ft |
01 - fehér fekete
02 - sárga fekete
05 - piros fekete
06 - kék fekete
07 - zöld fekete
10 - fekete fekete
Durabank USB power bank
4449 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 3970 Ft |
| 50 db x | 3205 Ft |
| 100 db x | 2961 Ft |
02 - sárga szürke
05 - piros szürke
06 - kék szürke
07 - zöld szürke
10 - fekete szürke
25 - pink szürke
77 - hamuszürke fekete
Tapster érintőképernyős kesztyű
636 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1197 Ft |
| 100 db x | 991 Ft |
| 200 db x | 844 Ft |
BeTime D falióra
3125 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2291 Ft |
| 100 db x | 2036 Ft |
| 150 db x | 1972 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






