| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Műanyag (ABS) |
| Maximum kimenet | 2000 mA |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8504409590 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, Kraft papírdoboz, Kraft papírgyűrű, Papírdoboz, Papírgyűrű |
| Méret | 70×109×85 mm |
| Termék tömege | 140 g |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Hovox vezeték nélküli töltő
Műanyag asztali mobiltelefon-tartó beépített vezeték nélküli gyorstöltővel (10W). USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 4131 Ft + áfa
Cikkszám:
AP721683
Kategóriák: Technológia & Mobil, Vezeték nélküli töltők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Tamponnyomás (P3) | 4 | 30x60 mm |
![]() | II. Egyedi kartondoboz | Papírdoboz (PB3) | Full Color | 243x292 mm |
![]() | III. Egyedi kraft kartondoboz | Kraft papírdoboz (PBK3) | Full Color | 243x292 mm |
![]() | IV. Egyedi papírgyűrű | Papírgyűrű (PS3) | Full Color | 358x121 mm |
![]() | V. Egyedi kraft papírgyűrű | Kraft papírgyűrű (PSK3) | Full Color | 358x121 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721683-01 (fehér) | 1878 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 50 db |
| Export karton dimenziók | 39.5 x 27 x 50 cm |
| Térfogat | 0.05333 m3 |
| Nettó súly | 7 kg |
| Bruttó súly | 8.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 25 db |
| EAN kód | 5996425383529 |
Kapcsolódó termékek
Brattain falióra kivehető számlappal
6311 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 4934 Ft |
| 50 db x | 4340 Ft |
| 100 db x | 4099 Ft |
02 - sárga szürke
05 - piros szürke
06 - kék szürke
07 - zöld szürke
10 - fekete szürke
25 - pink szürke
77 - hamuszürke fekete
Tapster érintőképernyős kesztyű
636 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1197 Ft |
| 100 db x | 991 Ft |
| 200 db x | 844 Ft |
05 - piros fehér
06 - kék fehér
10 - fekete fehér
21 - ezüst fehér
Wudge USB hub
2329 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2877 Ft |
| 50 db x | 2187 Ft |
| 100 db x | 1800 Ft |
Sunnux napszemüvegtok
219 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 511 Ft |
| 200 db x | 461 Ft |
| 300 db x | 394 Ft |
Subomat szublimációs egérpad
307 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 768 Ft |
| 100 db x | 593 Ft |
| 150 db x | 555 Ft |
10 - fekete szürke
77 - szürke fekete
Fillap érintőképernyős kesztyű
636 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1197 Ft |
| 100 db x | 991 Ft |
| 200 db x | 844 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






