| Szín | szürke |
|---|---|
| Anyag | Fém |
| Méret formátum | A5 |
| Jegyzetfüzet papír típus | Vonalas lap |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8507600090 |
| Emblémázási módok | Digitális transzfer, Transzfernyomás, Digitális transzfernyomás – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár |
| Méret | 175×225×20 mm |
| Termék tömege | 540 g |
| Beépített újratölthető elem | Igen |
| Elem kapacitása | 5000 mAh |
| Töltő csatlakozók - Kimenet | 1×USB |
| USB kábel mellékelve | Igen |
| USB-ről tölthető | Igen |
Gredox A5 RPET iratmappa
A5 méretű, 300D RPET poliészterből készült iratmappa. Beépített, mágneses vezeték nélküli töltővel (10W), 5000 mAh akkumulátorú power bank-kal és USB bemenettel ellátva. Egy összehajtható mobiltelefon-tartót és 65 vonalas lapot tartalmaz. Öntapadós fémgyűrűvel, ami minden vezeték nélküli töltővel ellátott eszközzel használható. USB töltőkábellel szállítjuk.
Alapár: 16949 Ft + áfa
Cikkszám:
AP722541
Kategóriák: Iratmappák, Iroda & Megbeszélés, Környezetbarát, Technológia & Mobil, Vezeték nélküli töltők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje - teteje | Digitális transzfer (DTC) | Full Color | 140x60 mm |
| Transzfernyomás (TC) | 8 | 140x60 mm | ||
| Digitális transzfernyomás - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NDTC) | Full Color | 140x60 mm | ||
![]() | II. Eleje - alja | Digitális transzfer (DTC) | Full Color | 140x60 mm |
| Transzfernyomás (TC) | 8 | 140x60 mm | ||
| Digitális transzfernyomás - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NDTC) | Full Color | 140x60 mm | ||
![]() | III. Hátulja | Digitális transzfer (DTC) | Full Color | 140x220 mm |
| Transzfernyomás (TC) | 8 | 140x220 mm | ||
| Digitális transzfernyomás - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NDTC) | Full Color | 140x220 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP722541-77 (szürke) | 541 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 20 db |
| Export karton dimenziók | 39.5 x 25 x 31.5 cm |
| Térfogat | 0.03111 m3 |
| Nettó súly | 10.8 kg |
| Bruttó súly | 11.8 kg |
| Belső karton mennyiség | 1 db |
| EAN kód | 5996425739005 |
Kapcsolódó termékek
Negundo jegyzetfüzet tollal
657 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 971 Ft |
| 100 db x | 715 Ft |
| 200 db x | 675 Ft |
Subyard A egyedi szublimációs nyakpánt
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 400 Ft |
| 200 db x | 355 Ft |
| 300 db x | 281 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
10 - fekete
Minok öntapadós jegyzettömb
69 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 254 Ft |
| 200 db x | 214 Ft |
| 300 db x | 146 Ft |
A - natúr
B - natúr
C - natúr
D - natúr
E - natúr
F - natúr
G - natúr
Looney fa vonalzó
222 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 478 Ft |
| 200 db x | 433 Ft |
| 300 db x | 362 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




