| Szín | fekete, kék, piros, szürke |
|---|---|
| Anyag | Alumínium |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8544429090 |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 22×170×8mm |
| Termék tömege | 25.6 g |
| Töltő csatlakozók - Bemenet | 1×USB, 1×USB-C |
| Töltő csatlakozók - Kimenet | 1×Micro USB, 1×USB-C, 1×Lightning |
Rashort USB töltős kulcstartó
Alumínium USB töltőkábel kulcstartóval. Mikro USB, USB-C és Lightning csatlakozókkal és 2 USB bemenettel.
Alapár: 1110 Ft + áfa
Cikkszám:
AP722111
Kategóriák: Technológia & Mobil, USB töltő kábelek, USB töltők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E1) | 0 | 8x15 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 8x15 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 1 | 8x15 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Gravírozás (E1) | 0 | 8x15 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 8x15 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 1 | 8x15 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP722111-10 (fekete) | 34 db |
![]() | AP722111-77 (szürke) | 10 db |
![]() | AP722111-05 (piros) | 0 db |
![]() | AP722111-06 (kék) | 0 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 31.1 x 26.1 x 53.5 cm |
| Térfogat | 0.04343 m3 |
| Nettó súly | 12.8 kg |
| Bruttó súly | 13.8 kg |
| Belső karton mennyiség | 250 db |
| EAN kód | 5996425752820 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér fekete
10 - fekete fehér
Tempo bluetooth fejhallgató
8068 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 5877 Ft |
| 50 db x | 5323 Ft |
| 100 db x | 4927 Ft |
Brattain falióra kivehető számlappal
6311 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 4934 Ft |
| 50 db x | 4340 Ft |
| 100 db x | 4099 Ft |
BeTime D falióra
3125 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 2291 Ft |
| 100 db x | 2036 Ft |
| 150 db x | 1972 Ft |
Subomat szublimációs egérpad
307 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 50 db x | 768 Ft |
| 100 db x | 593 Ft |
| 150 db x | 555 Ft |
Sunnux napszemüvegtok
219 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 511 Ft |
| 200 db x | 461 Ft |
| 300 db x | 394 Ft |
01 - fehér fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
25 - pink fehér
Abyss cseppálló bluetooth hangszóró
2225 Ft ÁrInfóSzínes matricával
| 25 db x | 2467 Ft |
| 50 db x | 1949 Ft |
| 100 db x | 1590 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






