| Szín | fekete, kék, piros, ezüst |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8544429090 |
| Anyag | Újrahasznosított alumínium |
| Emblémázási módok | |
| Méret | 16×1000×8 mm |
| Termék tömege | 46 g |
| USB-ről tölthető | Igen |
Ralong USB töltőkábel
Újrahasznosított alumínium és RPET USB töltőkábel micro USB, USB-C-vel és lightning csatlakozókkal. USB és USB-C bemenettel. Kábel hossza: 100 cm.
Alapár: 1854 Ft + áfa
Cikkszám:
AP864059
Kategóriák: Írószerek, Környezetbarát, Technológia & Mobil, USB töltő kábelek, USB töltők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Eleje | Gravírozás (E2) | 0 | 8x15 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | 8x15 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 2 | 8x15 mm | ||
![]() | II. Hátulja | Gravírozás (E2) | 0 | 8x25 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | 8x25 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 2 | 8x25 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP864059-05 (piros) | 2107 db |
![]() | AP864059-06 (kék) | 2515 db |
![]() | AP864059-10 (fekete) | 5574 db |
![]() | AP864059-21 (ezüst) | 4227 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 200 db |
| Export karton dimenziók | 46.7 x 29.7 x 31.2 cm |
| Térfogat | 0.04327 m3 |
| Nettó súly | 9.2 kg |
| Bruttó súly | 10.2 kg |
| Belső karton mennyiség | 50 db |
| EAN kód | 5996425893660 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér
10 - fekete
Suppy egyediesíthető tolltartó
2956 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 1951 Ft |
| 200 db x | 1818 Ft |
| 300 db x | 1744 Ft |
Minnie 4 db-os ceruza szett
64 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 229 Ft |
| 200 db x | 189 Ft |
| 300 db x | 130 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
Calippo szövegkiemelő
207 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 358 Ft |
| 200 db x | 312 Ft |
| 300 db x | 252 Ft |
Papcil környezetbarát ceruza
83 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 198 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
25 - pink
71 - lime zöld
Flenxil flexibilis ceruza
117 Ft – 124 FtÁrtartomány: 117 Ft - 124 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 309 Ft |
| 200 db x | 260 Ft |
| 300 db x | 197 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






