| Szín | natúr |
|---|---|
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8544429090 |
| Anyag | Bambusz |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír |
| Méret | 57×63×31 mm |
| Termék tömege | 45 g |
| Töltő csatlakozók - Kimenet | 1×Micro USB, 1×USB-C, 1×Lightning |
| USB-ről tölthető | Igen |
Nitida USB töltőkábel
USB töltőkábel ökológiai búzaszalma műanyag tokban, karabinerrel és bambusz mobiltartós fedéllel. Micro USB, USB-C és Lightning csatlakozókkal. USB és USB-C bemenettel.
Alapár: 1430 Ft + áfa
Cikkszám:
AP733379
Kategóriák: Írószerek, Környezetbarát, Mobiltelefon & Tablet kiegészítők, Mobiltelefon tokok & Tartók, Technológia & Mobil, USB töltő kábelek, USB töltők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Tok eleje | Tamponnyomás (P2) | 4 | 30x50 mm |
![]() | II. Tok hátulja | Tamponnyomás (P2) | 4 | 30x50 mm |
![]() | III. Teteje - felső rész | Gravírozás (E2) | 0 | 45x25 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | 45x25 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 2 | 40x20 mm | ||
![]() | IV. Teteje - alsó rész | Gravírozás (E2) | 0 | 25x25 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE2) | 0 | 25x25 mm | ||
| Tamponnyomás (P2) | 2 | 20x20 mm | ||
![]() | V. Bambusz rész | Epoxy matrica (DO4) | Full Color | 56x30 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP733379-00 (natúr) | 281 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 300 db |
| Export karton dimenziók | 42 x 36 x 34 cm |
| Térfogat | 0.05141 m3 |
| Nettó súly | 13.5 kg |
| Bruttó súly | 14.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 300 db |
| EAN kód | 5996425791751 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér natúr
02 - sárga natúr
03 - narancssárga natúr
05 - piros natúr
06 - kék natúr
06A - sötét kék natúr
07 - zöld natúr
10 - fekete natúr
25 - pink natúr
Platanus A6 jegyzetfüzet
456 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 784 Ft |
| 100 db x | 632 Ft |
| 200 db x | 524 Ft |
02 - sárga
03 - narancssárga
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Millep szövegkiemelő
132 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 317 Ft |
| 200 db x | 268 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Setpuk szett
1960 Ft ÁrInfóGravírozással
| 25 db x | 2345 Ft |
| 50 db x | 1849 Ft |
| 100 db x | 1546 Ft |
00 - bézs
01 - fehér
02 - sárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
10 - fekete
Carpenter ceruza
69 Ft ÁrInfóGravírozással
| 100 db x | 267 Ft |
| 200 db x | 229 Ft |
| 300 db x | 205 Ft |
01 - fehér
02 - sárga
03 - narancssárga
05 - piros
06 - kék
07 - zöld
25 - pink
Pecfri mágneses jegyzetlap
392 Ft – 515 FtÁrtartomány: 392 Ft - 515 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 806 Ft |
| 100 db x | 648 Ft |
| 200 db x | 531 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése






