| Szín | fehér |
|---|---|
| Anyag | Bambusz |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 8544429090 |
| Emblémázási módok | Epoxy matrica, Gravírozás, Tamponnyomás, Gravírozás – Egyedi neves gravír |
| Méret | 40×100×8 mm |
| Termék tömege | 22 g |
| Töltő csatlakozók - Bemenet | 1×Micro USB |
| Töltő csatlakozók - Kimenet | 1×USB-C |
| USB kábel mellékelve | Igen |
Edulis kulcstartó USB töltőkábellel
Bambusz kulcstartó és USB töltőkábel, micro USB, USB-C és Lightning csatlakozókkal. USB és USB-C bemenettel.
Alapár: 1589 Ft + áfa
Cikkszám:
AP722043
Kategóriák: Környezetbarát, Technológia & Mobil, USB töltő kábelek, USB töltők
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Teteje | Gravírozás (E1) | 0 | 30x50 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 30x50 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 2 | 25x50 mm | ||
![]() | II. Eleje - teteje | Epoxy matrica (DO3) | Full Color | 35x55 mm |
![]() | III. Alja | Gravírozás (E1) | 0 | 30x50 mm |
| Gravírozás - Egyedi neves gravír (NE1) | 0 | 30x50 mm | ||
| Tamponnyomás (P1) | 2 | 25x50 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP722043-01 (fehér) | 1236 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 500 db |
| Export karton dimenziók | 32 x 42 x 62 cm |
| Térfogat | 0.08333 m3 |
| Nettó súly | 11 kg |
| Bruttó súly | 12.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 100 db |
| EAN kód | 5996425608110 |
Kapcsolódó termékek
10 - fekete szürke
77 - szürke fekete
Fillap érintőképernyős kesztyű
636 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 50 db x | 1197 Ft |
| 100 db x | 991 Ft |
| 200 db x | 844 Ft |
Crystalline tolltartó
2648 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 2534 Ft |
| 50 db x | 2315 Ft |
| 100 db x | 1898 Ft |
Sunnux napszemüvegtok
219 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 100 db x | 511 Ft |
| 200 db x | 461 Ft |
| 300 db x | 394 Ft |
Dashim autós telefontartó
383 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 541 Ft |
| 200 db x | 432 Ft |
| 300 db x | 369 Ft |
01 - fehér fehér
02 - sárga fehér
05 - piros fehér
06 - kék fehér
07 - zöld fehér
10 - fekete fehér
25 - pink fehér
Abyss cseppálló bluetooth hangszóró
2225 Ft ÁrInfóSzínes matricával
| 25 db x | 2467 Ft |
| 50 db x | 1949 Ft |
| 100 db x | 1590 Ft |
21_16GB - ezüst
21_32GB - ezüst
21_4GB - ezüst
21_8GB - ezüst
Wrench USB memória
egyedi ár ÁrInfóGravírozással termékár nélkül
| 100 db x | 272 Ft |
| 200 db x | 234 Ft |
| 300 db x | 195 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése




