| Szín | fehér, fekete, kék, zöld, sárga, narancs, piros, szürke |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Származási ország | CN |
| VTSZ | 3926909790 |
| Emblémázási módok | Tamponnyomás, UV LED technológia – Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár, UV nyomtatás |
| Méret | 31×13×1 mm |
| Termék tömege | 0.75 g |
Hideo webkamera lefedő
Műanyag webkamera lefedő, csúsztatható takaró résszel és öntapadós rögzítéssel.
Alapár: 79 Ft + áfa
Cikkszám:
AP721119
Kategóriák: Számítógép tartozékok, Technológia & Mobil, Webkamera takarók
Termék jellemzők
Emblémázási lehetőségek
| Termékkép | Pozíció | Technológia | Max. színszám | Max. méret |
|---|---|---|---|---|
![]() | I. Jobbra nyíló | Tamponnyomás (P1) | 2 | 20x8 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 31x13 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 31x13 mm | ||
![]() | II. Balra nyíló | Tamponnyomás (P1) | 2 | 20x8 mm |
| UV nyomtatás (UVB) | Full Color | 31x13 mm | ||
| UV LED technológia - Egyedi neves nyomtatás, egyedi ár (NUVB) | Full Color | 31x13 mm |
Raktárkészlet
| Termékkép | Termék | Azonnal elérhető raktárkészlet |
|---|---|---|
![]() | AP721119-01 (fehér) | 26293 db |
![]() | AP721119-02 (sárga) | 10741 db |
![]() | AP721119-05 (piros) | 31933 db |
![]() | AP721119-06 (kék) | 37199 db |
![]() | AP721119-07 (zöld) | 8141 db |
![]() | AP721119-10 (fekete) | 101408 db |
![]() | AP721119-77 (szürke) | 10513 db |
![]() | AP721119-03 (narancssárga) | 9144 db |
Szállítás, határidő
| Emblémázás nélkül: | Fizetést követően 1-2 munkanapon belül kéznél vannak a termékek. Sürgős esetben érdemes egyeztetni a |
| Emblémázással együtt: | Általános átfutási időnk 2 hét, mely sürgős esetben redukálódhat akár 1-2 napra is. Sürgős határidő esetén érdemes egyeztetni a |
| Szállítási árak: | A szállítás ingyenes nettó 100.000 Ft rendelési összeg felett Magyarország területén belül, alatta nettó 2.500 Ft + áfa a szállítási költség. |
Csomagolási adatok
Export karton
| Mennyiség | 10000 db |
| Export karton dimenziók | 42 x 20 x 21 cm |
| Térfogat | 0.01764 m3 |
| Nettó súly | 7.5 kg |
| Bruttó súly | 8.5 kg |
| Belső karton mennyiség | 5000 db |
| EAN kód | 5996425344704 |
Kapcsolódó termékek
01 - fehér átlátszó
10 - fekete átlátszó
Barry mobiltelefon-tartó
339 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 537 Ft |
| 200 db x | 437 Ft |
| 300 db x | 377 Ft |
California időjárás-állomás
3496 Ft ÁrInfóSzínesen nyomtatva
| 25 db x | 3170 Ft |
| 50 db x | 2671 Ft |
| 100 db x | 2397 Ft |
05 - piros
06 - kék
10 - fekete
Compa egérpad
2013 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 2517 Ft |
| 50 db x | 1936 Ft |
| 100 db x | 1621 Ft |
_16GB - fehér
_32GB - fehér
_4GB - fehér
_8GB - fehér
Redax USB memória
egyedi ár ÁrInfóSzínesen nyomtatva termékár nélkül
| 100 db x | 201 Ft |
| 200 db x | 158 Ft |
| 300 db x | 131 Ft |
Dashim autós telefontartó
383 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 100 db x | 541 Ft |
| 200 db x | 432 Ft |
| 300 db x | 369 Ft |
Brattain falióra kivehető számlappal
6311 Ft ÁrInfó1 szín nyomással
| 25 db x | 4934 Ft |
| 50 db x | 4340 Ft |
| 100 db x | 4099 Ft |
VÁSÁRLÓI VÉLEMÉNYEK
Közzétéve itt: Gábor NagyA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Minden a megbeszéltek szerint valósult meg. Korrekt és pontos szállítással érkezett meg a kért megrendelés.Közzétéve itt: Ágnes K.A Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Másodjára rendeltünk tőlük emblémázott tollakat, mindkét alkalommal elégedettek voltunk: gyorsak, pontosak és abszolút segítőkészek. A második rendelésünknél fontos volt a határidő, azt is teljes mértékben figyelembe vették, a megbeszéltekhez képest még előbb is megkaptuk a termékeket.Közzétéve itt: Bernadett StöcklerA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Kedves, precíz, gyors, minőség! Ajánlom 😊Közzétéve itt: Mónika Faludiné BertaA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Megbízható, segítőkész csapat. Gyors,precíz munkával! Köszönöm!Közzétéve itt: Grafika FrontA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Gyors, flexibilis, hatékony munka! Köszönjük az együttműködést!Közzétéve itt: Kinga ParóczaiA Trustindex hitelesíti, hogy a vélemény eredeti forrása Google. Csak ajánlani tudom Őket! Szépen dolgoznak, gyorsak és nagyon kedvesek!Több betöltése










